українська російська англійська
У Мінкультури обговорили стан підготовки заходів до Року Японії в Україні
27.03.2017 | 20:04
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

27 березня під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулося установче засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Року Японії в Україні  за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі.

Відкриваючи нараду, Міністр культури розповів про заходи, вжиті Міністерством культури в рамках підготовки до проведення  Року Японії в Україні.

«Частина запланованих заходів вже відбулась, але нам потрібно обговорити механізми проведення подібних проектів до кінця року. Під егідою Року Японії в Україні заходи можуть відбуватися за ініціативою різних інституцій та громадських об’єднань.  Зараз дуже важливо розподілити роботу між інституціями, і таким чином упорядкувати це питання», - сказав Євген Нищук.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі погодився з пропозиціями Міністра культури та додав, що для належної організації подібних заходів необхідна інформаційна підтримка з боку центральних органів виконавчої влади України.

Окремо він зупинився  на запланованому цьогоріч проекті «Сакура - 2500», присвяченому 25-ій річниці дипломатичних відносин між Україною та Японією.

«Для нас дуже важливо провести рік Японії в Україні на найвищому рівні», - наголосив Шигекі Сумі.

Під час зустрічі  члени організаційного комітету обговорили план заходів, що будуть здійснені у 2017 році у рамках Року Японії в Україні, зокрема можливості представлення предметів японської старовини.

 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України