українська російська англійська
Ми вражені прогресом в імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію та прагненням України імплементувати норми європейського законодавства, - Патрік Хеммер, дипломатичний радник Прем'єр-міністра Люксембургу
24.03.2017 | 19:20
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Великого Герцогства Люксембург Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із дипломатичним радником Прем’єр-міністра Люксембургу Патріком Хеммером і Директором європейських справ та міжнародного економічного співробітництва Міністерства закордонних та європейських справ Люксембургу Послом Гастоном Штронком.

Зустріч стала продовженням двостороннього діалогу на високому рівні після нещодавнього візиту, який був здійснений в Україну Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном та здобув високу оцінку обох сторін.  

Співрозмовники обговорили складну ситуацію на Сході України, що склалася в результаті триваючої російської агресії. Наголосивши на важливості питання дотримання принципу територіальної цілісності, Посол Штронк підтвердив підтримку України з боку Люксембургу.

Люксембурзьку сторону непокоїть, що агресія РФ проти України відбувається і в європейському культурному просторі.

Сторони дійшли згоди, що за наявних обставин не існує альтернативи продовженню санкційної політики ЄС щодо РФ. Отримано запевнення у підтримці України у контексті завершення стороною ЄС ратифікації Угоди про асоціацію та якнайшвидшого ухвалення остаточного рішення щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС. Відзначено високий рівень двосторонньої співпраці у рамках міжнародних організацій.

«Ми вражені прогресом в імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію та прагненням України імплементувати норми європейського законодавства. Це зблизить нас», – сказав Патрік Хеммер.

Представники Уряду Люксембургу позитивно оцінили прогрес української сторони у внутрішніх реформах і наголосили на необхідності їхнього оперативного і якісного втілення на практиці, особливо в частині судочинства та боротьби з корупцією. Успіхи у практичному втіленні цих реформ сприятимуть припливу в Україну іноземного капіталу. Одним із довгоочікуваних кроків на цьому напрямі стала ратифікація парламентами України та Люксембургу міжурядової Конвенції про уникнення подвійного оподаткування. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності