українська російська англійська
Ми вражені прогресом в імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію та прагненням України імплементувати норми європейського законодавства, - Патрік Хеммер, дипломатичний радник Прем'єр-міністра Люксембургу
24.03.2017 | 19:20
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Великого Герцогства Люксембург Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із дипломатичним радником Прем’єр-міністра Люксембургу Патріком Хеммером і Директором європейських справ та міжнародного економічного співробітництва Міністерства закордонних та європейських справ Люксембургу Послом Гастоном Штронком.

Зустріч стала продовженням двостороннього діалогу на високому рівні після нещодавнього візиту, який був здійснений в Україну Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном та здобув високу оцінку обох сторін.  

Співрозмовники обговорили складну ситуацію на Сході України, що склалася в результаті триваючої російської агресії. Наголосивши на важливості питання дотримання принципу територіальної цілісності, Посол Штронк підтвердив підтримку України з боку Люксембургу.

Люксембурзьку сторону непокоїть, що агресія РФ проти України відбувається і в європейському культурному просторі.

Сторони дійшли згоди, що за наявних обставин не існує альтернативи продовженню санкційної політики ЄС щодо РФ. Отримано запевнення у підтримці України у контексті завершення стороною ЄС ратифікації Угоди про асоціацію та якнайшвидшого ухвалення остаточного рішення щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС. Відзначено високий рівень двосторонньої співпраці у рамках міжнародних організацій.

«Ми вражені прогресом в імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію та прагненням України імплементувати норми європейського законодавства. Це зблизить нас», – сказав Патрік Хеммер.

Представники Уряду Люксембургу позитивно оцінили прогрес української сторони у внутрішніх реформах і наголосили на необхідності їхнього оперативного і якісного втілення на практиці, особливо в частині судочинства та боротьби з корупцією. Успіхи у практичному втіленні цих реформ сприятимуть припливу в Україну іноземного капіталу. Одним із довгоочікуваних кроків на цьому напрямі стала ратифікація парламентами України та Люксембургу міжурядової Конвенції про уникнення подвійного оподаткування. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях