українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату Європи із стрибків у воду
24.03.2017 | 13:06
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році Чемпіонату Європи із стрибків у воду. Участь у засіданні також взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації із стрибків у воду Ігор Лисов, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко,  а також представники НСТУ, міністерств та відомств.

Відкриваючи засідання,  В’ячеслав Кириленко наголосив, що проведення міжнародних  змагань в нашій країні  свідчить про довіру Європи та світу.

«В найближчі місяці Україна  прийматиме щонайменше 3 великі спортивні події:  Чемпіонат світу з хокею у дивізіоні 1А,  Чемпіонат Європи із стрибків у воду та Чемпіонат Європи з боксу. Ми маємо забезпечити проведення цих змагань на високому рівні.  Адже це позитивний імідж України у світі, а також популяризація  спорту в нашій країні», – наголосив В’ячеслав Кириленко.

Під час засідання Оргкомітету було обговорено хід підготовки спортивного комплексу та прилеглої території до проведення міжнародних змагань. Особливу увагу учасники зібрання приділили питанню забезпечення суспільним мовником телевізійної трансляції чемпіонату Європи, а також забезпечення заходів безпеки для учасників змагань та охорони громадського порядку. 

На проведення Чемпіонату Європи із стрибків у воду із державного бюджету передбачено 9,8 млн гривень, із місцевого бюджету міста Києва – 900 тисяч грн.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи зі стрибків у воду пройде у Києві з 12 по 18 червня 2017 року на базі Центру спорту «Ліко».  За інформацією Федерації із стрибків у воду,  усі бажаючі зможуть відвідати міжнародні змагання безкоштовно.

 

 

версія для друку
Анонси
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня відбудеться спільний брифінг Міністра освіти і науки України, Міністра закордонних справ України та Міністра людських ресурсів Угорщини