українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату Європи із стрибків у воду
24.03.2017 | 13:06
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році Чемпіонату Європи із стрибків у воду. Участь у засіданні також взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації із стрибків у воду Ігор Лисов, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко,  а також представники НСТУ, міністерств та відомств.

Відкриваючи засідання,  В’ячеслав Кириленко наголосив, що проведення міжнародних  змагань в нашій країні  свідчить про довіру Європи та світу.

«В найближчі місяці Україна  прийматиме щонайменше 3 великі спортивні події:  Чемпіонат світу з хокею у дивізіоні 1А,  Чемпіонат Європи із стрибків у воду та Чемпіонат Європи з боксу. Ми маємо забезпечити проведення цих змагань на високому рівні.  Адже це позитивний імідж України у світі, а також популяризація  спорту в нашій країні», – наголосив В’ячеслав Кириленко.

Під час засідання Оргкомітету було обговорено хід підготовки спортивного комплексу та прилеглої території до проведення міжнародних змагань. Особливу увагу учасники зібрання приділили питанню забезпечення суспільним мовником телевізійної трансляції чемпіонату Європи, а також забезпечення заходів безпеки для учасників змагань та охорони громадського порядку. 

На проведення Чемпіонату Європи із стрибків у воду із державного бюджету передбачено 9,8 млн гривень, із місцевого бюджету міста Києва – 900 тисяч грн.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи зі стрибків у воду пройде у Києві з 12 по 18 червня 2017 року на базі Центру спорту «Ліко».  За інформацією Федерації із стрибків у воду,  усі бажаючі зможуть відвідати міжнародні змагання безкоштовно.

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"