українська російська англійська
Розпочато етап ліквідації наслідків надзвичайної події в Балаклії
24.03.2017 | 10:51
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Станом на ранок, 24 березня, ситуація в районі надзвичайної події біля міста Балаклія, де вчора відбулася пожежа на 65 Арсеналі, має тенденцію щодо зменшення кількості вибухів.

Сьогодні, 24 березня, у місті Балаклія відбулася розширена нарада координаційного штабу із ліквідації наслідків пожежі на 65 Арсеналі за участю заступника Міністра оборони України генерал-лейтенанта Ігоря Павловського, керівництва обласних структур силових відомств, представників місцевої влади та інших посадовців.

«Зараз суттєво зменшилася кількість вибухів. Зранку проведено повітряну і наземну розвідку.  За їхніми результатами, можна казати про те, що етап локалізації завершено і ми, військові, приступаємо до етапу практичної ліквідації негативних наслідків»,  -  повідомив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

До локалізації ситуації задіяно близько 1000 військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в тісний координації з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуації та співробітниками правоохоронних органів.

На технічній території працюватиме спецтехніка, зокрема 6 пожежних танків та дві інженерні машини розгородження. На прилеглій до військової частини території завдання виконують 6 груп розмінування, а у місті від учора чергують мобільні бригади військових медиків.

Голова Балаклійського райдержадміністрації Степан Масельський проінформував про те, що зранку мешканці почали повертатися до міста.

«Спільно з представниками піротехнічних служб та правоохоронцями ми розподілимо районний центр на сектори, аби перевірити рівень небезпеки та наявності вибухонебезпечних предметів. Дуже важливо, аби населені пункти були забезпечені хлібом, ліками та предметами першої необхідності. Дуже добре, що все триває спокійно, без метушні і у нас відпрацьована співпраця із військовими», - розповів Степан Масельський.

Рішенням керівництва оперативного штабу Міністерства оборони  України до оцінки наслідків руйнувань будинків приватного сектору залучено фахівців квартирно-експлуатаційного відділу міста Харків, які вживають усіх необхідних заходів з метою локалізації надзвичайної події, що сталася на території арсеналу.

Так, евакуація військовослужбовців та членів їхніх сімей, які проживали у службових квартирах на території військової частини, пройшла організовано і у короткий термін. Також українські воїни допомогли із перевезенням місцевих мешканців із будинків, що знаходяться у небезпечній зоні.

За словами начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майора Олега Грунтковського, військовослужбовці налагодили тісну співпрацю із іншими силовими структурами та місцевою владою. Завдяки цьому вдалося мінімізувати наслідки вибухів на території арсеналу.

Зранку 23 березня у районному центрі та прилеглих селищах здійснюється патрулювання силами понад 100 військовослужбовців Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка