українська російська англійська
Відбулося засідання Комісії з питань євроатлантичної інтеграції
21.03.2017 | 17:06
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела засідання Комісії з питань євроатлантичної інтеграції. 

Зокрема, йшлося про організацію виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2017 рік та початок розробки програми на 2018-й. Віце-прем`єр-міністр наголосила на важливості цього документа як основного у співпраці нашої країни з НАТО. Вперше планується моніторинг виконання планів на 2017 рік із залученням громадського суспільства. Також разом з громадськістю планується і розробка річного плану на наступний рік.

Учасники засідання обговорили і питання реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки та підготовку відомчих річних планів. Наразі Державний комітет телебачення і радіомовлення працює над планом реалізації відповідних заходів. Велика увага приділяється роботі в регіонах. 

Окрім цього, були обговорені підсумки роботи Національних координаторів з питань співробітництва з НАТО у 2016 році та плани на 2017 рік. Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на необхідності активізації роботи в цьому напрямі.

Ішлося також про посилення гендерного чинника у роботі сектору безпеки й оборони відповідно до стандартів та політики НАТО. Представники Міністерства оборони підкреслили необхідність досягнення гендерної рівності у відомстві та продовження роботи з поліпшення військового обладнання, медицини тощо для жінок-військовослужбовців. Окремо була обговорена потреба у якомога швидшому створенні офісу гендерного уповноваженого на рівні Уряду та призначення відповідного уповноваженого на рівні країни. 

 Окрема увага була приділена підготовці до участі України в міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених», що мають відбутися восени цього року в Торонто, Канада.

 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 червня відбудеться круглий стіл на тему "Законодавче врегулювання страхування журналістів як додаткової гарантії безпеки працівників ЗМІ"
26 червня - брифінг «Здоров’я без компромісів – МОЗ забороняє використання азбесту та виробів з нього»