українська російська англійська
Володимир Гройсман: Розвиток інноваційних сервісів відкриватиме нові можливості для розвитку державного ПриватБанку
21.03.2017 | 15:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у презентації нових сервісів ПриватБанку.

Глава Уряду ознайомився з технологіями ПриватБанку, зокрема щодо здійснення комунального платежу за QR-кодом, оплати паркування та роботою майданчику для здійснення закупівель ПриватМаркет.

Глава Уряду зауважив інноваційність продуктів державного ПриватБанку, що, за його словами, є зручно, доступно та забезпечує ефективне використання коштів.

Так, не виходячи з будинку, або зі смартфону на вулиці, людина може оформити необхідні послуги, наприклад, субсидію на оплату житлово-комунальних послуг чи допомогу при народженні дитини, зазначив він.

"Це все робить більш ефективне використання ресурсів, це робить зручні можливості для українських громадян. Такі послуги спрощують нам життя і зменшують контакти з чиновником, що є дуже важливо. У перспективі зменшаться кошти, які ми витрачаємо на утримання чиновників. Але найголовніше, щоби створювати людям зручності там, де вони користуються послугами. Якість і рівень послуг впливають на рівень і якість життя", - переконаний Володимир Гройсман.

"Мені приємно, що після націоналізації ПриватБанк залишає за собою лідерство. Це дуже важливо. Банк є достатньо надійним сьогодні, держава його докапіталізувала. Розвиток таких нових сервісів даватиме нові можливості для розвитку ПриватБанку", - зауважив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"