українська російська англійська
На кордоні активно розвивається мережа спільних контактних пунктів
16.03.2017 | 14:05
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У рамках інтегрованого управління кордонами Державна прикордонна служба України продовжує активно розвивати мережу спільних контактних пунктів.

«Це дає нам можливість разом з іноземними партнерами своєчасно реагувати на обстановку, координувати спільні дії і операції, а також оперативно вирішувати питання перетину кордону, в першу чергу в інтересах простих громадян», - зазначив під час Міжнародної конференції країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами у Львові Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

Також на заході зазначалося, що минулий рік був дуже плідним у цьому напрямку, зокрема були підписані протоколи з угорськими, білоруськими та молдавськими колегами про створення спільних пунктів обміну інформацією.

Як результат вже в січні цього року очільники прикордонних відомств України та Угорщини урочисто відкрили перший на українсько-угорському кордоні контактний пункт «Захонь».

Крім того, два таких пункти є на українсько-польській ділянці і ще один на кордоні з Румунією.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK