українська російська англійська
Нормативне закріплення європейської моделі IBM для впровадження в Україні дозволяє приймати спільні ефективні рішення
16.03.2017 | 12:54
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

В Україні Державна прикордонна служба виступає координатором інтегрованого управління кордонами і в цьому напрямку системно впроваджує кращі європейські та міжнародні практики.

Про це йшлося вчора, 15 березня, у Львові на Міжнародній конференції країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами.

На заході Голова прикордонного відомства Віктор Назаренко зазначив, що виходячи з принципів інтегрованого управління кордонами, паралельно з Концепцією була розроблена і Стратегія розвитку Держприкордонслужби на період до 2020 року. «Важливо, що ці концептуальні документи, прийняті одним пакетом, враховують спільні завдання розвитку Служби як невід'ємної частини сектора безпеки і оборони України», - сказав він.

При цьому нормативне закріплення європейської моделі IBM для впровадження в Україні дає можливість приймати спільні рішення на тривалу перспективу, комплексно вирішувати проблемні питання, ефективно розподіляти ресурси, а також використовувати передовий досвід.

«Сьогодні ми вже можемо упевнено говорити про стійку тенденцію системних змін у сфері прикордонної безпеки», - наголосив Віктор Назаренко.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії