українська російська англійська
Нормативне закріплення європейської моделі IBM для впровадження в Україні дозволяє приймати спільні ефективні рішення
16.03.2017 | 12:54
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

В Україні Державна прикордонна служба виступає координатором інтегрованого управління кордонами і в цьому напрямку системно впроваджує кращі європейські та міжнародні практики.

Про це йшлося вчора, 15 березня, у Львові на Міжнародній конференції країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами.

На заході Голова прикордонного відомства Віктор Назаренко зазначив, що виходячи з принципів інтегрованого управління кордонами, паралельно з Концепцією була розроблена і Стратегія розвитку Держприкордонслужби на період до 2020 року. «Важливо, що ці концептуальні документи, прийняті одним пакетом, враховують спільні завдання розвитку Служби як невід'ємної частини сектора безпеки і оборони України», - сказав він.

При цьому нормативне закріплення європейської моделі IBM для впровадження в Україні дає можливість приймати спільні рішення на тривалу перспективу, комплексно вирішувати проблемні питання, ефективно розподіляти ресурси, а також використовувати передовий досвід.

«Сьогодні ми вже можемо упевнено говорити про стійку тенденцію системних змін у сфері прикордонної безпеки», - наголосив Віктор Назаренко.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK