українська російська англійська
Глава Уряду: Для мене важливо створити якісний інвестиційний клімат, щоб кожна інвестиція в українську економіку була успішною
16.03.2017 | 11:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Успіх інвестицій в Україні забезпечить успіх країни та відкриє нові можливості до економічного зростання. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 13-ї Щорічної української інвестиційної конференції Dragon Capital.

"Нам потрібні інвестиції, без інвестицій ми не зможемо забезпечити жодного зростання. Нам потрібно створити якісний клімат, який забезпечить успішність цих інвестицій, - наголосив Володимир Гройсман. - Для мене, за великим рахунком, не має значення обсяг інвестицій, для мене має значення, щоб ця інвестиція була успішною. Коли ви досягаєте своєї мети, ми як країна стаємо успішні, для нас відкриваються абсолютно нові можливості".

Говорячи про досягнення Уряду упродовж 11 місяців роботи, Володимир Гройсман нагадав, що у 2016 році було досягнуто макроекономічну стабілізацію, знижено інфляцію, забезпечено зростання економіки на рівні 2,2% ВВП, а у 4 кварталі – 4,7% ВВП. Таке зростання є недостатнім, але таким чином національна економіка продемонструвала здатність до відновлення, переконаний Володимир Гройсман.

За час роботи Кабінет Міністрів здійснив низку кроків на забезпечення економічного зростання. Зокрема, відбулася реформа системи оплати праці, реформа з децентралізації, що забезпечила ресурсами і повноваженнями місцеву владу, розпочато реформу митної служби.

Уряд докладає зусиль для покращення інвестиційного клімату у країні та створив низку інституцій, які дають можливість більш якісно працювати із інвестиціями та бізнесом, наголосив Прем’єр-міністр. Так, були створені Офіс залучення та підтримки інвестицій та Офіс з просування експорту.

З метою відродження промислового потенціалу, стимулювання збільшення доданої вартості в Україні та зростання промислового виробництва створено Національний комітет з промислового розвитку.

Також утворено Офіс реформ при Кабінеті Міністрів України, що координується Прем'єр-міністром України, задля налагодження моніторингу і супроводження процесу реформ.

На порядку денному Уряду зокрема: пенсійна реформа, що дозволить подолати дефіцит Пенсійного фонду до 2024 року, реформа корпоративного управління та проведення прозорої масштабної приватизації.

Уряд сформував і обговорює із громадськістю Середньостроковий план пріоритетних дій Уряд до 2020 року, який визначає завданнями роботи Уряду економічне зростання, ефективне врядування, правосуддя і боротьбу з корупцією, розвиток людського капіталу і національну безпеку та оборону.

"На цьому шляху є безліч перешкод, починаючи від опору системи, завершуючи популістами і тими, хто намагається зсередини вносити деструктив у наше життя. Але я точно знаю, що 45-мільйонна прекрасна країна з такими ресурсами і можливостями за вашої безпосередньої участі і за нашого розумного врядування дасть нам те, чого ми прагнемо – спільний успіх – в економіці і українських громадян. Україна має стати сильною демократичною і заможною країною", – підкреслив Володимир Гройсман.

У конференції також взяли участь Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, регіональний директор Всесвітнього банку по Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен, керуючий директор ЄБРР по Східній Європі і Кавказу Френсіс Маліж.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії