українська російська англійська
Микола Мовчан взяв участь у відкритті тренінгу "Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування"
13.03.2017 | 19:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 березня у Києві розпочався тренінг для робочої групи Міністерства молоді та спорту України «Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування».

Участь у тренінгу беруть представники Мінмолодьспорту, експерти проекту "Гендерне бюджетування в Україні", а також представники фізкультурно-спортивних товариств, залучені до впровадження гендерно орієнтованого бюджетування.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан привітав учасників тренінгу. Він підкреслив, що гендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення гендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів, та наголосив, що принципи гендерно орієнтованого бюджетування застосовуються в багатьох європейських країнах.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції зауважив, що співпраця Мінмолодьспорту з Проектом триває вже більше двох років, у Міністерстві було створено відповідну робочу групу. Крім того, представники Міністерства беруть активну участь у роботі Координаційної робочої групи щодо запровадження гендерно орієнтованого бюджетування в Україні, створеної при Міністерстві фінансів України.

Наприкінці свого виступу Микола Мовчан подякував партнерам Мінмолодьспорту – проекту «Гендерно орієнтованого  бюджетування в Україні» за організацію заходу та висловив впевненість у розвитку подальшої співпраці.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK