українська російська англійська
Микола Мовчан взяв участь у відкритті тренінгу "Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування"
13.03.2017 | 19:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 березня у Києві розпочався тренінг для робочої групи Міністерства молоді та спорту України «Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування».

Участь у тренінгу беруть представники Мінмолодьспорту, експерти проекту "Гендерне бюджетування в Україні", а також представники фізкультурно-спортивних товариств, залучені до впровадження гендерно орієнтованого бюджетування.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан привітав учасників тренінгу. Він підкреслив, що гендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення гендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів, та наголосив, що принципи гендерно орієнтованого бюджетування застосовуються в багатьох європейських країнах.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції зауважив, що співпраця Мінмолодьспорту з Проектом триває вже більше двох років, у Міністерстві було створено відповідну робочу групу. Крім того, представники Міністерства беруть активну участь у роботі Координаційної робочої групи щодо запровадження гендерно орієнтованого бюджетування в Україні, створеної при Міністерстві фінансів України.

Наприкінці свого виступу Микола Мовчан подякував партнерам Мінмолодьспорту – проекту «Гендерно орієнтованого  бюджетування в Україні» за організацію заходу та висловив впевненість у розвитку подальшої співпраці.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії