українська російська англійська
Микола Мовчан взяв участь у відкритті тренінгу "Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування"
13.03.2017 | 19:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 березня у Києві розпочався тренінг для робочої групи Міністерства молоді та спорту України «Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування».

Участь у тренінгу беруть представники Мінмолодьспорту, експерти проекту "Гендерне бюджетування в Україні", а також представники фізкультурно-спортивних товариств, залучені до впровадження гендерно орієнтованого бюджетування.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан привітав учасників тренінгу. Він підкреслив, що гендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення гендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів, та наголосив, що принципи гендерно орієнтованого бюджетування застосовуються в багатьох європейських країнах.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції зауважив, що співпраця Мінмолодьспорту з Проектом триває вже більше двох років, у Міністерстві було створено відповідну робочу групу. Крім того, представники Міністерства беруть активну участь у роботі Координаційної робочої групи щодо запровадження гендерно орієнтованого бюджетування в Україні, створеної при Міністерстві фінансів України.

Наприкінці свого виступу Микола Мовчан подякував партнерам Мінмолодьспорту – проекту «Гендерно орієнтованого  бюджетування в Україні» за організацію заходу та висловив впевненість у розвитку подальшої співпраці.

 

версія для друку