українська російська англійська
Україна демонструє прогрес у реформах, - зустріч Володимира Гройсмана з Борисом Джонсоном та Вітольдом Ващиковським
01.03.2017 | 20:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Під час зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із Міністром закордонних справ Республіки Польща Вітольдом Ващиковським та Державним секретарем у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борисом Джонсоном сторони, зокрема, обговорили поступ України на шляху реформ.

Глава Уряду розповів співрозмовникам про вже здійснені Урядом дії, зокрема щодо стабілізації макроекономічної ситуації та відновлення економічного зростання, проведення секторальних реформ: державної служби, судової системи, енергетичного сектору, боротьби з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату. У 2017 році Уряд концентруватиметься зокрема на пенсійній, земельній, судовій реформі, приватизації.

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський та Державний секретар у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон відзначили прогрес Уряду у проведенні необхідних змін.

"Україна демонструє прогрес. Ви досягли певних успіхів, і економіка починає вже повертатися на належні рейки", - підкреслив Борис Джонсон.

"Ми тут для того, щоб допомогти вам не лише здійснювати ці реформи, не лише доносити до кожного українського громадянина, а показувати, який є поступ у боротьбі з корупцією, наприклад, але і забезпечити, аби цілий світ знав про цей поступ у реформах і економічних, і соціальних, і інших", - зазначив він.

Керівники зовнішньополітичних відомств Польщі та Великої Британії наголосили на необхідності продовження реформ в Україні.

"Сьогоднішня зустріч стане початком тривалих переговорів, успішних зусиль щодо розвитку тристоронніх відносин і міжнародних зусиль, спрямованих через цей тристоронній формат", - зауважив Вітольд Ващиковський.

Володимир Гройсман подякував Польщі та Великій Британії за всебічну підтримку України.

"Ми зацікавлені у поглибленні наших двосторонніх відносин, розширенні поля взаємодії", - наголосив Володимир Гройсман на початку зустрічі.

Глава українського Уряду також зауважив, що згідно з домовленістю, Україна очікує Голову Ради Міністрів Республіки Польща Беату Шидло з офіційним візитом.

"Ми з нетерпінням чекаємо  цього візиту. Я переконаний у тому, що це буде добрий візит як черговий крок на поглиблення наших двосторонніх відносин", - наголосив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії