українська російська англійська
У НАЗК пройшла зустріч з експертами в рамках програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні»
01.03.2017 | 10:33
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

У рамках реалізації антикорупційної угоди України з Європейським Союзом відбулася зустріч керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції з делегацією, яка займається впровадженням програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Метою цієї антикорупційної ініціативи є посилення діяльності новостворених антикорупційних інституцій, контроль за реформами та розвитком  громадянського суспільства. Спеціальний програмний офіс, який впроваджуватиме програму в Україні,  розпочав роботу  з 1 лютого 2017 року на чолі з Екою Ткешелашвілі.

Під час зустрічі були обговорені питання інституційного розвитку, технічної підтримки, імплементації європейського  антикорупційного досвіду, навчання і зміцнення потенціалу,  комунікаційної стратегії.

Нагадаємо, що Угоду про фінансування програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» було підписано під час саміту Україна - ЄС у Брюсселі.

Програма розрахована на три роки  і спрямована на  посилення спроможностей органів державної влади, відповідальних за боротьбу з корупцією – Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також забезпечення доброчесності працівників інших установ та органів юстиції.

Загальний бюджет програми – 16,34 мільйона євро.

 

версія для друку