українська російська англійська
У НАЗК пройшла зустріч з експертами в рамках програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні»
01.03.2017 | 10:33
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

У рамках реалізації антикорупційної угоди України з Європейським Союзом відбулася зустріч керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції з делегацією, яка займається впровадженням програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Метою цієї антикорупційної ініціативи є посилення діяльності новостворених антикорупційних інституцій, контроль за реформами та розвитком  громадянського суспільства. Спеціальний програмний офіс, який впроваджуватиме програму в Україні,  розпочав роботу  з 1 лютого 2017 року на чолі з Екою Ткешелашвілі.

Під час зустрічі були обговорені питання інституційного розвитку, технічної підтримки, імплементації європейського  антикорупційного досвіду, навчання і зміцнення потенціалу,  комунікаційної стратегії.

Нагадаємо, що Угоду про фінансування програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» було підписано під час саміту Україна - ЄС у Брюсселі.

Програма розрахована на три роки  і спрямована на  посилення спроможностей органів державної влади, відповідальних за боротьбу з корупцією – Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також забезпечення доброчесності працівників інших установ та органів юстиції.

Загальний бюджет програми – 16,34 мільйона євро.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK