українська російська англійська
У НАЗК пройшла зустріч з експертами в рамках програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні»
01.03.2017 | 10:33
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

У рамках реалізації антикорупційної угоди України з Європейським Союзом відбулася зустріч керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції з делегацією, яка займається впровадженням програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Метою цієї антикорупційної ініціативи є посилення діяльності новостворених антикорупційних інституцій, контроль за реформами та розвитком  громадянського суспільства. Спеціальний програмний офіс, який впроваджуватиме програму в Україні,  розпочав роботу  з 1 лютого 2017 року на чолі з Екою Ткешелашвілі.

Під час зустрічі були обговорені питання інституційного розвитку, технічної підтримки, імплементації європейського  антикорупційного досвіду, навчання і зміцнення потенціалу,  комунікаційної стратегії.

Нагадаємо, що Угоду про фінансування програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» було підписано під час саміту Україна - ЄС у Брюсселі.

Програма розрахована на три роки  і спрямована на  посилення спроможностей органів державної влади, відповідальних за боротьбу з корупцією – Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також забезпечення доброчесності працівників інших установ та органів юстиції.

Загальний бюджет програми – 16,34 мільйона євро.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії