українська російська англійська
У Дніпрі проходить І Форум креативних індустрій «Креативні індустрії для розвитку територій»
22.02.2017 | 14:24
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

21-22 лютого в Дніпрі, в рамках проекту «Містки громадської активності»,  за підтримки  Європейського Союзу, відбувається І Форум креативних  індустрій. Тема форуму - «Креативні індустрії для розвитку територій».

Учасниками Форуму стали представники Міністерства культури України, місцевих органів влади,  творчі підприємці, митці, експерти з розвитку територій та інвестори.

Серед представлених тем для обговорення: «Партнерство та інновації – шлях до успіху», «Культурні та креативні індустрії для розвитку громади»,  «Механізм бюджету участі для розвитку культури в громадах», «Культурна інтеграція та взаємодія для миру та розвитку», «Розвиток бізнесу в креативних індустріях».

У рамках Форуму на кількох локаціях представлено успішні практики розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, які шукають фінансування та партнерів.  Так свої проекти представлять  Оксана Бояринова (м. Київ,  Українська бібліотечна асоціація) -  «Картування громадян як інструмент  розвитку міста»,  Вікторія  Верес (м. Запоріжжя, ГО «Культпрожектор») – «Створення Кластеру культури і подієвого туризму на території Запорізької області»;  Сергій Прокопенко (м. Харків) «Аудиокниги», Роман Помазан (м.Херсон)  -  «Центр ККІ в Херсоні», Олена Українцева (м. Маріуполь, Донецька обл.) -  «Маріуполь на межі», Микола Павлюченко (м. Зеленодольськ Дніпровської області)  - «Евакуйована колекція. Вишивка: захист, спротив, зброя»  та інші спікери.

Для учасників, чиї презентації та доповіді не потрапили в основну програму Форуму, працює "Відкритий мікрофон", де кожен бажаючий зможе поділитись своїм досвідом.  

Впродовж роботи Форуму  триватиме відеотрансляція демонстрацій проектів та продуктів культурних індустрій України.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK