українська російська англійська
У Дніпрі проходить І Форум креативних індустрій «Креативні індустрії для розвитку територій»
22.02.2017 | 14:24
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

21-22 лютого в Дніпрі, в рамках проекту «Містки громадської активності»,  за підтримки  Європейського Союзу, відбувається І Форум креативних  індустрій. Тема форуму - «Креативні індустрії для розвитку територій».

Учасниками Форуму стали представники Міністерства культури України, місцевих органів влади,  творчі підприємці, митці, експерти з розвитку територій та інвестори.

Серед представлених тем для обговорення: «Партнерство та інновації – шлях до успіху», «Культурні та креативні індустрії для розвитку громади»,  «Механізм бюджету участі для розвитку культури в громадах», «Культурна інтеграція та взаємодія для миру та розвитку», «Розвиток бізнесу в креативних індустріях».

У рамках Форуму на кількох локаціях представлено успішні практики розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, які шукають фінансування та партнерів.  Так свої проекти представлять  Оксана Бояринова (м. Київ,  Українська бібліотечна асоціація) -  «Картування громадян як інструмент  розвитку міста»,  Вікторія  Верес (м. Запоріжжя, ГО «Культпрожектор») – «Створення Кластеру культури і подієвого туризму на території Запорізької області»;  Сергій Прокопенко (м. Харків) «Аудиокниги», Роман Помазан (м.Херсон)  -  «Центр ККІ в Херсоні», Олена Українцева (м. Маріуполь, Донецька обл.) -  «Маріуполь на межі», Микола Павлюченко (м. Зеленодольськ Дніпровської області)  - «Евакуйована колекція. Вишивка: захист, спротив, зброя»  та інші спікери.

Для учасників, чиї презентації та доповіді не потрапили в основну програму Форуму, працює "Відкритий мікрофон", де кожен бажаючий зможе поділитись своїм досвідом.  

Впродовж роботи Форуму  триватиме відеотрансляція демонстрацій проектів та продуктів культурних індустрій України.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії