українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко відвідав урочистий захід, присвячений старту продажу квитків на "Євробачення-2017"
15.02.2017 | 10:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

14 лютого о 20:15 стартував продаж квитків на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017». Урочистий захід, присвячений цій події, відвідали Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, т.в.о. голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок, заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак, заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, переможниця «Євробачення-2004», співачка Руслана та інші почесні гості, представники ЗМІ.

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко  зазначив, що «Євробачення-2017» успішно крокує Україною і всі необхідні рішення для цього ухвалено на всіх рівнях.

«Цієї події – початку продажу квитків - очікували фани щонайменше в 43 країнах Європи.  Адже прихильники пісенного конкурсу знають,  що як і у 2005 році, так і  цьогоріч  – Україна проведе найкраще  «Євробачення» в історії», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

В’ячеслав Кириленко повідомив, що на проведення «Євробачення-2017» Уряд виділив з державного бюджету 455 млн гривень, місто Київ – 200 млн гривень.  Віце-прем’єр-міністр  також зазначив, що підготовка до пісенного конкурсу відбувається в плановому режимі. 

«Ключі від міста Стокгольм передані місту Києву, квитки на пісенний конкурс продаються і всі інші заходи будуть відбуватися згідно з планом, який затверджений мовником-організатором НСТУ і Європейською мовною спілкою», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, на 9 концертів пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який у травні пройде в Міжнародному виставковому центрі, буде продано понад 70 тисяч квитків.  Зокрема, вони продаватимуться на 6 репетицій, два півфінали та фінал пісенного конкурсу. Ціна квитка варіюватиметься від 8 до 500 євро.

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села