українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко відвідав урочистий захід, присвячений старту продажу квитків на "Євробачення-2017"
15.02.2017 | 10:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

14 лютого о 20:15 стартував продаж квитків на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017». Урочистий захід, присвячений цій події, відвідали Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, т.в.о. голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок, заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак, заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, переможниця «Євробачення-2004», співачка Руслана та інші почесні гості, представники ЗМІ.

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко  зазначив, що «Євробачення-2017» успішно крокує Україною і всі необхідні рішення для цього ухвалено на всіх рівнях.

«Цієї події – початку продажу квитків - очікували фани щонайменше в 43 країнах Європи.  Адже прихильники пісенного конкурсу знають,  що як і у 2005 році, так і  цьогоріч  – Україна проведе найкраще  «Євробачення» в історії», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

В’ячеслав Кириленко повідомив, що на проведення «Євробачення-2017» Уряд виділив з державного бюджету 455 млн гривень, місто Київ – 200 млн гривень.  Віце-прем’єр-міністр  також зазначив, що підготовка до пісенного конкурсу відбувається в плановому режимі. 

«Ключі від міста Стокгольм передані місту Києву, квитки на пісенний конкурс продаються і всі інші заходи будуть відбуватися згідно з планом, який затверджений мовником-організатором НСТУ і Європейською мовною спілкою», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, на 9 концертів пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який у травні пройде в Міжнародному виставковому центрі, буде продано понад 70 тисяч квитків.  Зокрема, вони продаватимуться на 6 репетицій, два півфінали та фінал пісенного конкурсу. Ціна квитка варіюватиметься від 8 до 500 євро.

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"