українська російська англійська
Мін'юст готовий невідкладно зареєструвати порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників, напрацьований робочою групою при Секретаріаті КМУ
10.02.2017 | 15:38
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

У ході вчорашнього засідання створеної за дорученням Прем’єр-міністра робочої групи з підготовки порядків Національного агентства з питань запобігання корупції щодо проведення перевірки декларацій та стилю життя чиновників було напрацьовано фінальний текст Порядку.

За основу затвердженого Проекту порядку були взяті напрацювання минулого з урахуванням усіх пропозицій та зауважень, які надійшли від учасників робочої групи. Даний текст також підтримали члени НАЗК.

Міністерство юстиції розраховує, що НАЗК якнайшвидше схвалить розроблений спільними зусиллями Порядок. Закликаємо членів агентства проявити відповідальність у своїй роботі і підтвердити озвучену вчора під час засідання робочої групи позицію про погодження даного тексту.

Мін’юст вкотре наголошує на готовності невідкладно – протягом 1 доби – після надходження до нас цього документа зареєструвати текст, який був узгоджений робочою групою.

Мін’юст задля забезпечення відкритості процесу розміщує підготовлений текст Порядку, аби кожен охочий міг з ним ознайомитися.

Важливо, щоб на реєстрацію до Мін'юсту надійшов саме той варіант, який був узгоджений усіма членами робочої групи.

Немає часу для безкінечних обговорень і узгоджень. Ми маємо нарешті прийняти та зареєструвати цей Порядок та дати старт повноцінному проведенню перевірок електронних декларацій чиновників.

Ми вважаємо, що будь-який документ можна обговорювати й удосконалювати безкінечно довго. Але за цими обговореннями і намаганнями відстояти свою позицію будь-якою ціною важливо не втратити основне – прийняття такого необхідного документа і запуск реальних перевірок електронних декларацій чиновників.

Разом з тим Міністерство юстиції закликає усіх, хто хоче долучитися до боротьби з корупцією у владі, включатися в процес аналізу декларацій, які доступні у відкритому реєстрі, та подавати відповідні повідомлення про спроби чиновників надати недостовірну інформацію.

Нагадаємо, засідання робочої групи відбулося на базі Секретаріату Кабінету Міністрів, який взяв на себе місію формування складу групи та запрошення її учасників. Участь у засіданні взяли члени НАЗК, команда експертів Міністерства юстиції під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка, представники громадськості, правоохоронних органів, прокуратури та Національного антикорупційного бюро.

Протокол наради КМУ від 09.02.2017

Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
27 квітня Оксана Маркарова візьме участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи"
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
28 квітня відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров'я"
27 квітня - прес-брифінг, присвячений Всесвітньому тижню імунізації в Україні
27 квітня у Мінмолодьспорту вітатимуть чемпіонів Європи з дзюдо Георгія Зантараю та Дар`ю Білодід
27 квітня відбудеться засідання круглого столу на тему "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"
27 квітня відбудеться запуск проекту Європейського Союзу щодо створення 20 зразкових відділів поліції
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"