українська російська англійська
Остап Семерак: Мінприроди зацікавлене у збільшенні кількості електронних сервісів
10.02.2017 | 12:44
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Боротьба з корупцією у природоохоронній сфері залишається одним із важливих пріоритетів у роботі Мінприроди. Його реалізація значною мірою залежить від впровадження у роботі Міністерства електронних сервісів, які дозволять зробити максимально відкритим доступ до даних, за які відповідає Мінприроди. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час робочої зустрічі з представниками Державного агентства з питань електронного урядування України та Міжнародної агенції (USAID).

Остап Семерак нагадав, що необхідність переводити державні послуги, закупівлі та взаємодію держави з громадянами і бізнесом в онлайн-режим визначає Угода про асоціацію України з ЄС.

«Потреба в е-уряді є об’єктивною вимогою часу. В Україні має відбутися зміна підходів у державному управлінні з радянських стандартів на західні», - зазначив Міністр.

Він зауважив, що для прискорення процесу запровадження та збільшення кількості електронних сервісів Мінприроди відкрите до співпраці з міжнародними проектами та громадськими організаціями.

«Ми шукаємо різних партнерів, заінтересованих у введенні онлайн-сервісів на сайтах державних структур і, зокрема, у тих, які стосується природоохоронної сфери», - зазначив Остап Семерак.

Він нагадав, що Мінприроди запустило систему електронного декларування (http://e-eco.gov.ua/site/index) та інтерактивну мапу сміттєзвалищ (https://ecomapa.gov.ua/), які вже встигли успішно себе зарекомендувати протягом короткого періоду.

«Ми продовжимо надалі переходити до системи електронних адміністративних послуг. Зокрема, розширити кількість сторінок на інтерактивній мапі сміттєзвалищ, яка б інформувала не лише про побутові відходи, стихійні сміттєзвалища, але й охоплювала сховища промислових відходів та інформувала, наприклад, про наявні пункти утилізації всіх видів відходів – від побутової техніки, батарейок – до мазуту на всій території України. Адже інтерактивна мапа це не лише побутові відходи. Це зручний сервіс для громадян», резюмував Остап Семерак.

Крім того, у Мінприроди не відмовилися від задуму інформувати громадян про показники на підприємствах щодо викидів шкідливих речовин у повітря та скидів у воду.

 «Є задум на порталі Міністерства розміщувати он-лайн інформацію з кожного джерела забруднення. Звісно, для цього має бути облікована кожна точка забруднення атмосферного повітря та встановлені відповідні датчики», - розповів Остап Семерак, зазначивши, що головне завдання електронних сервісів - підвищення рівня екологічної свідомості і відповідальності.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії