українська російська англійська
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Головою Консультативної Місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM)
09.02.2017 | 15:44
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 9 січня, в Адміністрації Держприкордонслужби відбулася зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка та Голови Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM) Кястутіса Ланчінскаса.

На початку зустрічі перший заступник Голови Держприкордонслужби привітав членів іноземної делегації та поінформував про основні результати реформування прикордонного відомства і надав оцінку рівню співробітництва з EUAM.

«Хочу відмітити, що прикордонна служба України продовжує системно реформуватися в рамках загальної реформи сектору безпеки та оборони країни, а також у відповідності із затвердженими Урядом програмними документами, які розраховані до 2020 року», – сказав Василь Серватюк.

Також Василь Серватюк зазначив, що одними з пріоритетів розвитку прикордонного відомства на найближчу перспективу є реформування системи набору та проходження служби, формування нового образу прикордонника, покращення прикордонної інфраструктури та приведення її до стандартів ЄС, зміцнення системи охорони східної ділянки державного кордону тощо. 

Крім того, було звернуто увагу на реформування відомчих підрозділів внутрішньої безпеки та на принципову позицію керівництва служби у відношенні до боротьби з корупцією.

В свою чергу Голова EUAM Кястутіс Ланчінскас підтвердив, що українське прикордонне відомство продовжує системно реформуватися на шляху до кращих Європейських стандартів у сфері Інтегрованого управління кордонами.

«Держприкордонслужба є передовим правоохоронним відомством в Україні у питаннях стратегічного планування. Тому, з метою забезпечення подальших реформ, Консультативна Місія буде і надалі, за допомогою вже практичних рекомендацій підтримувати Держприкордонслужбу», – зазначив Кястутіс Ланчінскас. Також він додав, що допомога Місії сприятиме привнесенню з держав – членів ЄС найкращих практик та знань з прикордонного менеджменту.

Наприкінці зустрічі Василь Серватюк подякував Голові EUAM за співпрацю і зауважив, що наступні  перспективні напрямки співпраці з EUAM нададуть можливість отримати нові знання, професійні навички та посилити прикордонну безпеки на спільних з країнами ЄС кордонах.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії