українська російська англійська
Міненерговугілля вживає заходів з підготовки підприємств ПЕК до пропуску льодоходу, повені та паводків
09.02.2017 | 10:44
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України вживає заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році.

З цією метою затверджено відповідний План основних заходів Міненерговугілля, яким визначено порядок дій та координації підрозділів.

Документом передбачено оперативне реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на території, де розташовані об’єкти ПЕК. Зокрема, Міненерговугілля доручило створити оперативні штаби та мобільні групи для керівництва роботами з пропуску льодоходу, передбачити у разі необхідності їх цілодобове чергування. Планом заходів визначено порядок взаємодії з органами виконавчої влади всіх рівнів – від інформування до виконання робіт з ліквідації наслідків льодоходу, повені та паводків.

Міненерговугілля поставило завдання обстежити стан гідроспоруд, водосховищ, які розташовані у зоні впливу можливої дії льодоходу, та вжити заходів для їх готовності до весняних паводків.

З метою недопущення надзвичайних ситуацій передбачено встановити оптимальні режими роботи водосховищ. Особливу увагу доручено звернути на забезпечення сталого функціонування протипаводкових комплексів у басейнах річок Карпатського регіону та додержання режимів водосховищ Дніпровського каскаду та в басейнах річок Дністер, Дунай, Південний Буг, Сіверський Донець.

Відповідним службам доручено проводити постійне спостереження за розвитком повені з метою своєчасного здійснення оперативних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

Виконання зазначених заходів дозволить запобігти непередбачуваним ситуаціям під час весняного паводку.

Зазначений план затверджено Міністерством енергетики та вугільної промисловості 23 січня цього року.

 

версія для друку
Анонси
1 серпня Максим Нефьодов зустрінеться з постачальниками ІТ та периферії
1 серпня 2017 р. відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України
31 липня - засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2017 року
28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
28 липня - прес-конференція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби із гепатитом
28 липня у Житомирі відбудеться прес-конференція керівного складу Командування ВДВ ЗС України з нагоди 25 річниці Дня ВДВ
28 липня відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"