українська російська англійська
На Дніпропетровщині близько 8100 учасників АТО отримали дозволи на відведення землі
07.02.2017 | 17:15
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників антитерористичної операції та членів родин загиблих воїнів до Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області та органів місцевого самоврядування із заявами про отримання земельних ділянок звернулися 9 991 учасник антитерористичної операції. Військові отримали 8 137 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 13 573 гектари.

Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 3 532 військовослужбовці. Загальна площа наділів складає понад 8 162 гектари. Переважна більшість з наданих ділянок призначена для ведення особистого селянського господарства – 3 171 ділянка загальною площею понад 8 121 гектар.

Безпосередньо до Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за цей період подали заяви 8 158 учасників антитерористичної операції. З них 6 837 отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на відведення земельних ділянок загальною площею 13 051 гектар. У власність військові вже отримали 3 221 ділянку загальною площею майже 8 021 гектар.

Для забезпечення потреб учасників АТО на території Дніпропетровської області зарезервовано 1 064 га земель державної та комунальної власності різного цільового призначення. Із них 831 гектар зарезервували фахівці Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, решту – 233 га – органи місцевого самоврядування Дніпропетровщини.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
24 лютого - публічний звіт «Про результати роботи ДСНС України у 2016 році»
24 лютого відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції
23 лютого відбудеться презентація нових послуг «Он-лайн будинку юстиції»
23 лютого відбудеться благодійна акція "РУКА ДОПОМОГИ" на підтримку дітей політв'язнів у Криму
23 лютого у столиці відбудеться книжкова виставка «Київська весна»
23 лютого брифінг Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова
23 лютого - публічний звіт Голови Національного агентства України з питань державної служби