українська російська англійська
Формування нормативно-правової бази дозволить забезпечити дієвість енергетичної політики держави, - Ігор Насалик
03.02.2017 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 2 лютого провів зустріч із представниками урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

Під час заходу було обговорено механізми та можливості щодо експертизи нормативно-правових актів на наявність корупційної складової. Міністр вкотре наголосив на прагненні Міненерговугілля до відкритості та прозорості в роботі, а також зазначив  про максимальне  сприяння в роботі експертів, яким фахівці Міненерговугілля надають всю необхідну інформацію. Саме відкритість, за словами Міністра, дала можливість спростувати чимало неперевіреної інформації, яка з’являється в інформаційному просторі.

Ігор Насалик розповів про бачення перспектив діяльності Міненерговугілля. «Головним завданням Міністерства є створення  нормативно-правової бази, яка дасть можливість формувати політику в енергетичній сфері», - наголосив він. Також заявив про готовність забезпечити підтримку роботі фахівців, які здійснюватимуть незалежну експертизу документів.

Учасники обговорили врахування пропозицій до Енергетичної стратегії України до 2035 року. Ігор Насалик звернувся до експертів з проханням прискорити розгляд наданих пропозицій, об’єднати окремі пропозиції і надіслати Управляючому комітету, який завершить роботу над проектом.

Під час діалогу Міністр відповів на численні запитання, які стосувалися оприлюднення даних, які є в розпорядженні Міністерства, роботи ДП  «Селидіввугілля», шахти «Краснолиманська», закупівлі вугілля антрацитової групи, цін на вугілля, переведення ТЕС на вугілля газової групи, проходження нинішнього опалювального сезону.

Зважаючи на зацікавленість експертів роботою шахт, Ігор Насалик поінформував про стан вугільної галузі, проблемні питання, які існують на сьогодні, та вжиті заходи щодо запобігання зловживанням. «Якщо вийдемо на  видобуток 25 тис. тонн на добу, то вугільна галузь буде бездотаційною», - наголосив Міністр. Також зазначив, що про всі виявлені в ході перевірок зловживання на шахтах Міненерговугілля передає документи до НАБУ.

Міністр погодився додатково зустрітися для обговоренні інших проблемних питань в енергетиці.

У зустрічі взяли участь в.о. державного секретаря – директор Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Юлія Підкоморна, керівники структурних підрозділі Міненерговугілля Ольга Буславець, Олександр Пономаренко, Роман Гекалюк, Людмила Власенко, Вікторія Гнатовська, Сергій Пижов, Денис Рудика, також представники Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Тетяна Бойко, Оксана Величко, Андрій Герус, Аліна Лізунова, Роман Ніцович, Олена Павленко, Анна Шумейко, Олександр Горлушко, Серебряков Михайло.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії