українська російська англійська
Володимир Кістіон озвучив першочергові кроки для вирішення проблеми Львівського полігону ТПВ у с. Грибовичі
02.02.2017 | 21:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 2 лютого, в рамках робочої поїздки до Львівської області Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів біля с. Грибовичі. Для вирішення проблем, які склалися на полігоні, була проведена робоча нарада. У ній взяли участь голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка, Львівській міський голова Андрій Садовий, представники місцевої влади, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, місцевих громад.

За результатами наради було визначено орієнтовний початковий план для вирішення нагальних питань Грибовицького полігону.

«Минулого тижня Львівщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. На виконання його дорученням я сьогодні побував на самому полігоні, ознайомився з фактичним станом справ, а також провів нараду для визначення першочергових дій, необхідних для вирішення проблеми», - заявив Володимир Кістіон.

Зокрема, за його словами, було визначено три кроки, якими необхідно зайнятися в першу чергу.

«Необхідно вирішити питання роботи з фільтратом, підсилення дамби, яка огороджує фільтрат, а також питання технічного рішення укріплення схилу, який обвалився у зв’язку з подіями, що відбувалися раніше», - зазначив Володимир Кістіон.

Він також зауважив, що для вирішення проблеми фільтрату має бути відновлена робота станції.

«У рамках роботи з фільтратом для відновлення роботи станції, яка облаштована на даному об’єкті, потрібно тиждень-півтора, і Львівська міська рада забезпечить її роботу», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, найближчим часом має бути опрацьована проектна документація для підсилення дамби.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що вирішення проблеми полігону – це задача міської влади, проте Уряд готовий надати посильну допомогу.

«Це повноваження і завдання Львівської міської влади, але Уряд і обласна державна адміністрація готові допомагати», - наголосив Володимир Кістіон і закликав всіх до порозуміння і взаємної відповідальності.

 

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду