українська російська англійська
Вступне слово Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2017 року
01.02.2017 | 16:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

ГРОЙСМАН В.Б. –  Доброго дня! Розпочинаємо засідання Уряду.

У першу чергу я хотів би сказати, що вчора я спільно зі своїми колегами (Віце-прем’єр-міністром Г.Зубком, Міністром з питань АТО В.Чернишом, який зараз залишився на Донбасі працювати, і керівником служби ДСНС генералом Чечоткіним) відвідав Авдіївку. Звісно там ситуація достатньо напружена. Є багато проблем, які виникли внаслідок того, що російські окупаційні війська розпочали атаку важкою артилерією по об`єктах життєзабезпечення. Звісно, можу сказати, що люди там живуть у надзвичайно складних умовах, в постійній небезпеці обстрілів. Це все відчувається, тому що це прямо в місті все відбувається.

Насправді вчора я провів засідання штабу, який ми організували декілька днів тому, який очолив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, забезпечили координацію всіх служб. Сьогодні можливо підкреслити, що на мінімальному рівні ми забезпечимо всі системи життєдіяльності. Єдине – в місті внаслідок бомбардування немає електроенергії, але розроблені абсолютно всі сценарії, по яких ми будемо діяти в залежності від того, як буде розвиватися ситуація.

Всім необхідним місто забезпечено. Містечко обігріву розгорнуте. Соціальні служби працюють. Дав доручення, щоб ми розглянули можливість, відновили роботу хоча б в світловий день однієї школи для того, щоб дітей з Авдіївки можливо було в світловий день навчати. Зараз відділ освіти району, Військово-цивільна адміністрація цим питанням займається. Там постійно знаходиться голова обласної ВЦА П.Жебрівський, всі необхідні служби. Фактично сьогодні все  забезпечення, яке потрібне, є в наявності.

Ми там побували вчора ще і тому, щоб висловити солідарність з людьми, які найбільше страждають від цього. Поспілкувалися з мешканцями Авдіївки. Їм надзвичайно сьогодні складно. Як людина я співчуваю і розумію, наскільки жахливо жити в таких умовах постійної загрози, коли є величезна купа проблем.

І найголовніше, чого нам потрібно домогтися, – об'єднати світове співтовариство, тиснути на Росію, щоб вони припинили обстріл. Це дасть можливість всім службам технічно відновити нормальну життєдіяльність міста, відновити енергопостачання, водопостачання, забезпечити якісне теплопостачання і т.д.

Тому кожні дві години відбувається засідання штабу як на місці, так і в Києві. Ми маємо абсолютно всі сценарії, як діяти в різних умовах. Всі знають, що й коли їм потрібно робити. Всі плани, відповідно, затверджені і перевірені, і ми будемо діяти далі залежно від того, як буде розвиватися ситуація.

 

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду