українська російська англійська
У Будинку Уряду України відкрито виставку робіт відомого фотомайстра Володимира Репіка
02.02.2017 | 17:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Виставку, присвячену пам’яті знаного у світі фотожурналіста Володимира Репіка «Літописець історії України» відкрито у Будинку Уряду.

Відкриваючи виставку, завідуючий сектором з питань історії урядів Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татаренко зазначив, що Володимир Репік багато років працював кореспондентом Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» і був особистим фотографом кількох прем’єр-міністрів України. У його багатій колекції чимало фотографій різноманітних напрямків і  жанрів.

Володимир Татаренко також наголосив: «Виставкою ми хотіли показати, що Володимир Репік фотографував вітчизняних та зарубіжних політиків, культурних діячів, учасників олімпійських та паралімпійських ігор, вів фотохроніку випробувань кількох поколінь найбільших літаків сімейства «Антонов», любив знімати природу. Він був прикладом працелюбності».  

Погодився з ним і фотограф Володимир Фалін, який чимало років працював разом з Володимиром Репіком: «Він був універсальним фотографом. Ніхто не зможе назвати жанр, у якому б Володимир Репік не був майстром. Він все робив якісно».  Володимир Фалін пригадав, що коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції, в агентстві навіть не виникло запитання, хто поїде туди на фотозйомку. Адже це міг зробити лише такий професіонал як Володимир Репік. До речі, на виставці є його перші фотознімки зруйнованого четвертого енергоблоку ЧАЕС одразу після вибуху 26 квітня 1986 року. Ці фотографії було опубліковано на шпальтах центральних газет і журналів Радянського Союзу та багатьох країн світу.

Виставку організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» та Коледжем Київського національного університету технологій та дизайну, який свого часу закінчив Володимир Репік. Саме цей навчальний заклад виступив ініціатором проведення виставки, на якій поряд з роботами майстра були представленні фотографії студентів коледжу. На відкритті виставки були присутні та виступили колеги і друзі відомого фотомитця. Серед них телеоператор Сергій Мінько, фотожурналісти Олег Маркевич, Валерій Соловйов, Олексій Рєпкін. 

Щиру вдячність організаторам фотовиставки висловила дружина Володимира Репіка Ніна Біленко.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".