українська російська англійська
У Будинку Уряду України відкрито виставку робіт відомого фотомайстра Володимира Репіка
02.02.2017 | 17:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Виставку, присвячену пам’яті знаного у світі фотожурналіста Володимира Репіка «Літописець історії України» відкрито у Будинку Уряду.

Відкриваючи виставку, завідуючий сектором з питань історії урядів Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татаренко зазначив, що Володимир Репік багато років працював кореспондентом Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» і був особистим фотографом кількох прем’єр-міністрів України. У його багатій колекції чимало фотографій різноманітних напрямків і  жанрів.

Володимир Татаренко також наголосив: «Виставкою ми хотіли показати, що Володимир Репік фотографував вітчизняних та зарубіжних політиків, культурних діячів, учасників олімпійських та паралімпійських ігор, вів фотохроніку випробувань кількох поколінь найбільших літаків сімейства «Антонов», любив знімати природу. Він був прикладом працелюбності».  

Погодився з ним і фотограф Володимир Фалін, який чимало років працював разом з Володимиром Репіком: «Він був універсальним фотографом. Ніхто не зможе назвати жанр, у якому б Володимир Репік не був майстром. Він все робив якісно».  Володимир Фалін пригадав, що коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції, в агентстві навіть не виникло запитання, хто поїде туди на фотозйомку. Адже це міг зробити лише такий професіонал як Володимир Репік. До речі, на виставці є його перші фотознімки зруйнованого четвертого енергоблоку ЧАЕС одразу після вибуху 26 квітня 1986 року. Ці фотографії було опубліковано на шпальтах центральних газет і журналів Радянського Союзу та багатьох країн світу.

Виставку організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» та Коледжем Київського національного університету технологій та дизайну, який свого часу закінчив Володимир Репік. Саме цей навчальний заклад виступив ініціатором проведення виставки, на якій поряд з роботами майстра були представленні фотографії студентів коледжу. На відкритті виставки були присутні та виступили колеги і друзі відомого фотомитця. Серед них телеоператор Сергій Мінько, фотожурналісти Олег Маркевич, Валерій Соловйов, Олексій Рєпкін. 

Щиру вдячність організаторам фотовиставки висловила дружина Володимира Репіка Ніна Біленко.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
27 лютого Міністр юстиції Павло Петренко та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр привітають слухачів курсів з питань виконання судових рішень
25-26 лютого відбудеться Міжнародний форум "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу"
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
24 лютого Георгій Тука у прямому ефірі на 112 каналі