українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Розвиток національної промисловості сприятиме імпортозаміщенню та виробленню конкурентного національного продукту
26.01.2017 | 19:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Інвестиції в розвиток національної промисловості забезпечать створення конкурентного національного продукту і зменшать залежність України від продукції інших країн. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідин ДП «Шепетівський ремонтний завод» у Хмельницькій області.

Глава Уряду зазначив, що Україна починає бути самодостатньою у виробництві зокрема військової техніки.

Якщо раніше країна була дуже імпортозалежною від комплектуючих для військової техніки і оборонного обладнання у тому числі від країни-агресора, зараз зусиллями "Укроборонпрому", усіх підприємств концерну, відбулося 100% заміщення що стосується оборонної промисловості, наголосив Прем'єр-міністр.

Таким чином, тисячі людей, які працюють на підприємствах, мають роботу в Україні, зарплату, а країна в результаті отримує національний продукт, зауважив Глава Уряду.

"Теж саме стосується промисловості, якою ми опікуємося для того, щоб створити національний продукт, який має високий ступінь локалізації. В Україні має залишитися зарплата і мають бути максимально вироблені усі компоненти того чи іншого обладнання, устаткування: легка промисловість, машинобудування або інший напрямок", - наголосив Володимир Гройсман.

"Це наше завдання - інвестувати в розвиток національної промисловості, розвиток конкурентного національного продукту і не бути залежними від інших країн щодо постачання тих чи інших складових різної продукції", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Уряд вживає заходів, що спрямовані на стимулювання промислового виробництва та створення нових робочих місць, зазначив Володимир Гройсман.

Серед прикладів вже здійснених Урядом заходів, він нагадав, що відбувається завантаження замовленнями підприємств, які працюють на залізницю, розпочате масштабне будівництво автомобільних доріг.

Через механізм бюджетної підтримки вжито заходів щодо стимулювання машинобудування для сільськогосподарських потреб. Також запланована підтримка сільськогосподарських виробників з метою збільшення обсягів виробництва переробленої продукції.

Значні можливості для кооперації підприємств є в оборонному секторі при виробництві техніки, зауважив Голова Уряду.

Навколо промислового виробництва створюються тисячі робочих місць, зауважив Голова Уряду: "Для нас дуже важливо, щоб ми відповідним чином це підтримували".

"Що стосується підтримки виробництва, з нашого боку вже зроблені певні кроки, і ми будемо робити їх далі, щоб більше робочих місць, за якими платять білу і вищу заробітну плату, це є принципово, створювалося в Україні", - підкреслив Володимир Гройсман.

"Я абсолютно переконаний у тому, що Україна має розвивати власне промислове виробництво", - наголосив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду під час робочої поїздки до Хмельницької області ознайомився із роботою ДП «Шепетівський ремонтний завод». Він ознайомився із продукцією підприємства, а також оглянув цех гальванічного обладнання та цех, в якому здійснюються ремонт військової техніки, у тому числі із зони АТО.

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
27 квітня Оксана Маркарова візьме участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи"
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
28 квітня відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров'я"
27 квітня - прес-брифінг, присвячений Всесвітньому тижню імунізації в Україні
27 квітня у Мінмолодьспорту вітатимуть чемпіонів Європи з дзюдо Георгія Зантараю та Дар`ю Білодід
27 квітня відбудеться засідання круглого столу на тему "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"
27 квітня відбудеться запуск проекту Європейського Союзу щодо створення 20 зразкових відділів поліції
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"