українська російська англійська
Павло Розенко: У 2017 році Уряд додатково виділив 2 млрд грн для закупівлі ліків для онкохворих і вакцин через міжнародні організації
18.01.2017 | 12:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд додатково виділив 2 млрд грн для закупівлі ліків і вакцин через міжнародні організації і зробить все для того, щоб вперше в історії України тендерні процедури закупівель 2017 року були проведені вчасно і поставки були здійснені до кінця року. Про це під час засідання Уряду заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Пам’ятаєте цю всю історію із закупівлями, коли станом на квітень 2016 року поставки препаратів за закупівлями 2015 року були здійснені лише на 7%? Коли через різні моменти і процедури, в тому числі через внутрішній спротив у системі МОЗ, міжнародні поставки фактично були заблоковані. І мені дуже приємно, що серед іншого, завдяки енергії нової команди, ми розблокували процес міжнародних закупівель і на сьогодні 98% препаратів, які були закуплені в 2015 році, вже знаходяться в регіонах», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що тендерні процедури 2016 року щодо закупівель вакцин та інших лікарських препаратів були проведені організовано, відкрито і некорупційно. «І за процедурами 2016 року поставки вже почалися. На сьогодні вже здійснюється розвезення лікарських препаратів і вакцин у регіони», - підкреслив він.

Павло Розенко повідомив, що у 2017 році  Уряд додатково виділив 2 млрд грн на закупівлю ліків для онкохворих, вакцин тощо. «Ми сподіваємося, і ми зробимо все для того, щоб у цьому році вперше в історії України тендерні процедури через міжнародні організації були проведені вже зараз, вчасно, і поставки були зроблені до кінця року. І ми в цьому році нарешті увійдемо в нормальний процес. Безумовно, цей нормальний процес комусь дуже не подобається. Але позиція Уряду чітка: ідеологія, яка була схвалена ще попереднім складом Уряду, про передачу міжнародних закупівель - абсолютно правильна. Так - були проблеми, в тому числі через внутрішній спротив, але сьогодні вони подолані і це фактично перша реформа, яка була проведена», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Я переконаний, що по іншим напрямкам реформ, над якими ми сьогодні працюємо, і по реімбурсації, і по референтному ціноутворенню у нас будуть такі самі позитивні результати. І вже найближчим часом Уряд має внести законопроект, спрямований на запровадження в Україні медичного страхування», - підсумував він.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK