українська російська англійська
Павло Розенко: У 2017 році Уряд додатково виділив 2 млрд грн для закупівлі ліків для онкохворих і вакцин через міжнародні організації
18.01.2017 | 12:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд додатково виділив 2 млрд грн для закупівлі ліків і вакцин через міжнародні організації і зробить все для того, щоб вперше в історії України тендерні процедури закупівель 2017 року були проведені вчасно і поставки були здійснені до кінця року. Про це під час засідання Уряду заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Пам’ятаєте цю всю історію із закупівлями, коли станом на квітень 2016 року поставки препаратів за закупівлями 2015 року були здійснені лише на 7%? Коли через різні моменти і процедури, в тому числі через внутрішній спротив у системі МОЗ, міжнародні поставки фактично були заблоковані. І мені дуже приємно, що серед іншого, завдяки енергії нової команди, ми розблокували процес міжнародних закупівель і на сьогодні 98% препаратів, які були закуплені в 2015 році, вже знаходяться в регіонах», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що тендерні процедури 2016 року щодо закупівель вакцин та інших лікарських препаратів були проведені організовано, відкрито і некорупційно. «І за процедурами 2016 року поставки вже почалися. На сьогодні вже здійснюється розвезення лікарських препаратів і вакцин у регіони», - підкреслив він.

Павло Розенко повідомив, що у 2017 році  Уряд додатково виділив 2 млрд грн на закупівлю ліків для онкохворих, вакцин тощо. «Ми сподіваємося, і ми зробимо все для того, щоб у цьому році вперше в історії України тендерні процедури через міжнародні організації були проведені вже зараз, вчасно, і поставки були зроблені до кінця року. І ми в цьому році нарешті увійдемо в нормальний процес. Безумовно, цей нормальний процес комусь дуже не подобається. Але позиція Уряду чітка: ідеологія, яка була схвалена ще попереднім складом Уряду, про передачу міжнародних закупівель - абсолютно правильна. Так - були проблеми, в тому числі через внутрішній спротив, але сьогодні вони подолані і це фактично перша реформа, яка була проведена», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Я переконаний, що по іншим напрямкам реформ, над якими ми сьогодні працюємо, і по реімбурсації, і по референтному ціноутворенню у нас будуть такі самі позитивні результати. І вже найближчим часом Уряд має внести законопроект, спрямований на запровадження в Україні медичного страхування», - підсумував він.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".