українська російська англійська
Українська делегація вперше бере участь у програмі Уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу»
12.01.2017 | 16:28
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 16 січня по 4 березня 2017 року українська делегація вперше братиме участь у програмі «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for world youth leaders program), що проходить під егідою Уряду Японії. Про це йшлося 12 січня на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

На початку прес-конференції Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі розповів про історію створення програми для молодих лідерів, яка бере початок у 1959 році, а безпосередньо «Корабель молодих лідерів світу» започатковано у 1988 році. Основною метою заходу є сприяння взаєморозумінню та дружбі між молоддю різних країн світу, розвиток міжнародного співробітництва тощо.

За словами Посла, у цьому році близько 240 юнаків і дівчат, які понад місяць перебуватимуть на кораблі у Тихому океані, отримають нові перспективи для розвитку та напрацюють дієві контакти.

На актуальності налагодження нових контактів між молоддю різних країн та континентів акцентував і заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Посадовець запропонував членам української делегації звернути увагу на міжнародний досвід щодо розвитку молодіжних центрів та неформальної освіти для молоді, а також обов'язково застосувати здобуті  знання у власних громадах.

Олександр Ярема зазначив, що для Міністерства молоді та спорту важливим є розвиток можливостей для молодих людей і обрання кращих із кращих у відкритому конкурсі. Так, відбір 12 українських учасників програми проходив у три етапи: обрання претендентів за аплікаційними формами, резюме англійською мовою та мотиваційним відео-роликом до трьох хвилин англійською мовою на тему: “Чому я маю бути в команді України на Кораблі молодих лідерів світу”; особиста співбесіда з відбірковою комісією та написання психологічного тесту.

“Перебування на кораблі — це не прогулянка, а активна участь, зокрема, у дискусіях щодо сучасного етапу розвитку країн, глобальних викликів, власного бачення питань, а також напрацювання конкретних пропозицій для державних структур”, - зазначив Олександр Ярема.

Заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан нагадав, що у 2016 р. виповнилося 25 років із моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами, а 2017 р. - оголошено роком Японії в Україні.

Микола Мовчан побажав молодим лідерам достойно представити Україну, багато чому навчитися та потім поділитися досвідом з іншими.

Національний лідер делегації України Ярослав Кучер розповів про участь в організаційній зустрічі та вимогах  японської сторони.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK