українська російська англійська
Володимир Гройсман прогулявся різдвяним ярмарком у Києві та помилувався Головною ялинкою країни
27.12.2016 | 22:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Напередодні новорічних та різдвяних свят Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Різдвяне містечко на Софійській площі у Києві.

Разом із Київським міським головою Віталієм Кличком Володимир Гройсман прогулявся передсвятковим центром міста - від Михайлівської площі Володимирським проїздом до Софійської площі - та відвідав різдвяний ярмарок.

Гуляючи повз прикрашені дерев'яні будиночки із подарунками та пригощаннями, Глава українського Уряду та міський голова скуштували різдвяний глінтвейн, поспілкувалися із гостями Різдвяного містечка, а також фотографувалися з охочими та вітали українців із прийдешніми святами.

Наприкінці прогулянки Прем’єр-міністр та міський голова помилувалися Головною ялинкою країни на Софійській площі та відвідали виставку крижаних скульптур.

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села