українська російська англійська
У Рівному відкрився новий сервісний центр МВС
27.12.2016 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 грудня, у Рівному відкрився новий сервісний центр МВС. Незалежно від місця реєстрації тут можна швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

Завітавши до нового сервісного центру, що на вулиці Макарова, 21, рівняни зможуть відчути переваги якісного державного сервісу, серед яких і швидкість надання послуг – від 30 хвилин до 2 годин.

«Крім того, для клієнтів нового сервісного центру МВС у Рівному запрацює додатковий зручний сервіс – sms-інформування про готовність документів», – повідомив керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Він також  підкреслив, що сервісні центри МВС й надалі продовжуватимуть пошук і запровадження нових форм співпраці та надання державного сервісу як з точки зору розташування центрів, так і обслуговування.

У рівненському сервісному центрі громадян обслуговуватимуть 15 підготовлених працівників фронт-офісу. Центр оснащений електронною чергою, інформаційним кіоском, планшетом для оцінки якості обслуговування та веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу.

Приміщення центру має унікальне графічне оформлення від відомої дизайн-студії BRATY – Василя та Івана Костенків.

Під час заходу начальник територіального сервісного центру МВС Віталій Кухарчук та його колега Роман Баранчук були відзначені грамотою Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за мужність при виконанні професійних обов’язків, проявлену під час спроби затримання зловмисників у Рівному.

Нагадаємо, у 2016 році всього за три місяці було відкрито 12 нових сервісних центрів МВС: у Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Запорізькій, Харківській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Донецькій, Рівненській областях та місті Київ. У них вже понад 30 тисяч громадян отримали послуги з реєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія.

До кінця червня 2017 року нові сервісні центри МВС з’являться в усіх областях України.

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
24 лютого - публічний звіт «Про результати роботи ДСНС України у 2016 році»
24 лютого відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції
23 лютого відбудеться презентація нових послуг «Он-лайн будинку юстиції»
23 лютого відбудеться благодійна акція "РУКА ДОПОМОГИ" на підтримку дітей політв'язнів у Криму
23 лютого у столиці відбудеться книжкова виставка «Київська весна»
23 лютого брифінг Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова
23 лютого - публічний звіт Голови Національного агентства України з питань державної служби