українська російська англійська
УФСІ інвестував у Львівську область 72,2 млн гривень: 40% коштів у масштабах всього проекту
26.12.2016 | 19:06
ЛЬВІВСЬКА ОДА

Сьогодні, 26 грудня, у Львівській ОДА відбулась підсумкова нарада Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), завдяки якому з 2013-го року у Львівській області було реалізовано 38 мікропроектів на загальну суму 72,2 млн грн.

У вступному слові голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зауважив, що реалізація проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури у Львівській області", який тривав упродовж 2013 – 2016 років, – це великий успіх. "Ці грантові кошти інвестовано в інфраструктуру області, створивши комфорт для багатьох мешканців Львівщини", - додав очільник області.

Олег Синютка, дякуючи УФСІ за співпрацю, наголосив: "Головний здобуток проекту – це можливість спільної роботи громад області, влади і міжнародних донорських структур. Крім того, проектом ми продемонстрували, що коли громада частинку своїх коштів додає як співфінансування, то це і є найбільший успіх".

За словами виконавчого директора УФСІ Віктора Мірошниченка, у ході тісної співпраці УФСІ, обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, а також місцевих громад вдалося відремонтувати 19 шкіл, 12 дитсадків, 4 медичні заклади (3 амбулаторії та 1 ФАП), 2 водогони та 1 народний дім.

За розрахунками експертів УФСІ, користь від впровадження цих мікропроектів отримує близько 40 тисяч мешканців у 8 районах Львівської області (Буський, Дрогобицький, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Радехівський, Сокальський, Стрийський, Турківський) та у містах Львів і Самбір.

Також Віктор Мірошниченко нагадав, що з 2013-го року проект "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV" фінансувався Урядом Німеччини через Німецький банк розвитку KFW і був розрахований на три області: Вінницьку, Кіровоградську та Львівську. На нього виділили 7 млн євро грантових коштів, які розподілили між областями.

Слід зазначити, що серед трьох вищеназваних регіонів – питома вага Львівщини в загальній кількості реалізованих мікропроектів склала 41%, а в грошовому вимірі – 40% коштів інвестовано у область у масштабах всього проекту.

Олег Синютка вручив Подяки голови облдержадміністрації виконавчому директору УФСІ Віктору Мірошниченку та директорові Львівського регіонального представництва УФСІ Василю Кузьменку за сприяння розвитку соціальної інфраструктури. 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
27 лютого Міністр юстиції Павло Петренко та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр привітають слухачів курсів з питань виконання судових рішень
25-26 лютого відбудеться Міжнародний форум "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу"
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі