українська російська англійська
Підтримка основних стратегічних партнерів дала змогу зміцнити наше військо, - Степан Полторак
13.12.2016 | 19:52
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із командувачем Європейського командування ЗС США – Головнокомандувачем Об’єднаними ЗС НАТО в Європі генералом Кертісом Скапарротті.

Сполучені Штати Америки є основним стратегічним партнером нашої країни. Я хочу подякувати за підтримку України у боротьбі нашого народу за незалежність та територіальну цілісність держави. Також я вдячний за матеріальну допомогу, яку надано нам починаючи із 2014 року. Ця підтримка дала нам змогу збільшити вдвічі чисельність війська та провести реформи. Зараз ми тісно працюємо з радниками Альянсу, ми спільно підготували всі основні документи стратегічного планування. Нині ми практично виконали план реформування відомства на 2016 рік. Комплексний пакет допомоги від США та країн-партнерів дає підстави заявити про посилення боєздатності Збройних Сил України. Передчасно казати, що ми вирішили всі проблеми, але ми знаємо як їх вирішити та працювати ефективно”, – наголосив під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак.

В ході зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак обговорив питання підготовки українських військових інструкторів досвідченими фахівцями з країн Альянсу.

Триває підготовка українських інструкторів фахівцями з НАТО на Яворівському полігоні. Цей проект є надзвичайно вдалим та дає гарні результати. Ми розраховуємо на продовження цієї роботи та робимо певні кроки щодо розширення інфраструктури військових містечок. Україна готова захищати свою незалежність, але нашим військовим необхідна ваша підтримка та консультаційна допомога, – підкреслив в ході зустрічі очільник українського оборонного відомства.

Командувач Європейського Командування ЗС США – Головнокомандувач Об`єднаними ЗС НАТО в Європі генерал Скапарротті висловив співчуття всім родинам загиблих українських бійців.

Мене дуже вразило, наскільки українські воїни мотивовані та хоробрі. Це дуже цінно. Я дякую за зусилля та час, які були виділені для проведення навчань. Спільна підготовка – це найкращий спосіб вивчити будь-який досвід. Наші військові мають схвальні відгуки про професіоналізм та високу боєздатність підрозділів, які брали участь у навчаннях”, – підкреслив генерал Скапарротті.

Під час зустрічі були обговорені пріоритетні питання співпраці оборонних відомств, а також подальшої підтримки українського оборонного відомства з боку країн-партнерів НАТО.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"