українська російська англійська
Андрій Рева: Боротьба з корупцією є пріоритетною для Міністерства соціальної політики України
07.12.2016 | 15:21
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Боротьба з корупцією є пріоритетною для Мінсоцполітики. Про це Міністр соціальної політики України заявив на засіданні Уряду в середу, 7 грудня.

Як доказ цього, Андрій Рева зазначив, що з перших днів на посаді очільника Міністерства він почав формування спеціального антикорупційного підрозділу.

«Після призначення його керівника ми взялися за визначення найбільш корупціогенних напрямків діяльності Міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, що безпосередньо підпорядковані відомству», - повідомив Андрій Рева.

За його словами, цей підрозділ працює достатньо ефективно. Зокрема, на виконання доручення Прем’єр–міністра, а саме щодо перевірки інформації, оприлюдненої у ЗМІ, стосовно зловживань довкола психологічної реабілітації воїнів АТО, антикорупційним підрозділом було проведено фронтальну перевірку, а на її підставі направлено відповідне подання до Генеральної прокуратури України. Виявлено зловживань на суму близько 20 мільйонів гривень.

«У Генпрокуратурі зараз по цих матеріалах ведуться відповідні дії. У процесі опрацювання цих матеріалів правоохоронними органами було затримано рядового(!) працівника. У нього вилучені всі тендерні документи по проведенню тендерів, у тому числі й з психологічної реабілітації бійців АТО. Те, що цього не могло б бути без сприяння керівництва цієї структури, факт очевидний. Однак, незважаючи на те, що справа передана до прокуратури, вона не рухається», - повідомив Андрій Рева.

Також, за інформацією Міністра, крім допомоги правоохоронним органам у виявленні корупціонерів, були розроблені й інші супутні напрямки антикорупційної діяльності. Наприклад, для більш прозорої діяльності Міністерства соціальної політики розроблено й запущено новий веб-сайт. Практично вся документація, що йде на розгляд Кабінету Міністрів, оприлюднюється на сайті. Громадськість має можливість її обговорювати, вносити пропозиції і тільки після того проекти постанов Мінсоцполітики виносяться на розгляд і затвердження Уряду.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"