українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає Парламент ухвалити бюджет на 2017 рік, що дозволить країні підготуватися до нового бюджетного року
07.12.2016 | 14:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за ухвалення Парламентом бюджету на 2017 рік, що дозволить підготуватися та планово увійти до нового бюджетного року.

"Маємо абсолютно планово увійти у 2017 рік, щоби за декілька тижнів до нового року усі місцеві бюджети, усі, хто мають відношення до бюджетних процесів, змогли підготуватися для входження у новий бюджетний рік", - заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Він зазначив, що учора Верховна Рада України ухвалила три урядові законопроекти: про внесення змін до деяких законодавчих актів України №5130; про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів) №5131 - за основу; про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році №5132 - за основу.

Тим самим, завдячуючи Парламенту, Уряд учора зробив перший крок щодо відновлення соціальної справедливості стосовно громадян, зауважив Прем'єр-міністр.

"Перший крок, ініціатива нашого Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн учора було проголосована. 227 народних депутатів підтримали законопроект Уряду. Це означає, що з 1 січня після прийняття бюджету, Податкового кодексу і Бюджетного кодексу 3200 грн стає абсолютною реальністю", - підкреслив Прем'єр-міністр.

У цьому контексті Голова Уряду подякував народним депутатам за підтримку урядових законопроектів.

"Ми зробили ще один крок до затвердження державного бюджету. Нам залишилося остаточне ухвалення законів і остаточне ухвалення проекту бюджету на 2017 рік", - зазначив Володимир Гройсман.  

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
24 лютого - публічний звіт «Про результати роботи ДСНС України у 2016 році»
24 лютого відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції
23 лютого відбудеться презентація нових послуг «Он-лайн будинку юстиції»
23 лютого відбудеться благодійна акція "РУКА ДОПОМОГИ" на підтримку дітей політв'язнів у Криму
23 лютого у столиці відбудеться книжкова виставка «Київська весна»
23 лютого брифінг Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова
23 лютого - публічний звіт Голови Національного агентства України з питань державної служби