українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає Парламент ухвалити бюджет на 2017 рік, що дозволить країні підготуватися до нового бюджетного року
07.12.2016 | 14:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за ухвалення Парламентом бюджету на 2017 рік, що дозволить підготуватися та планово увійти до нового бюджетного року.

"Маємо абсолютно планово увійти у 2017 рік, щоби за декілька тижнів до нового року усі місцеві бюджети, усі, хто мають відношення до бюджетних процесів, змогли підготуватися для входження у новий бюджетний рік", - заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Він зазначив, що учора Верховна Рада України ухвалила три урядові законопроекти: про внесення змін до деяких законодавчих актів України №5130; про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів) №5131 - за основу; про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році №5132 - за основу.

Тим самим, завдячуючи Парламенту, Уряд учора зробив перший крок щодо відновлення соціальної справедливості стосовно громадян, зауважив Прем'єр-міністр.

"Перший крок, ініціатива нашого Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн учора було проголосована. 227 народних депутатів підтримали законопроект Уряду. Це означає, що з 1 січня після прийняття бюджету, Податкового кодексу і Бюджетного кодексу 3200 грн стає абсолютною реальністю", - підкреслив Прем'єр-міністр.

У цьому контексті Голова Уряду подякував народним депутатам за підтримку урядових законопроектів.

"Ми зробили ще один крок до затвердження державного бюджету. Нам залишилося остаточне ухвалення законів і остаточне ухвалення проекту бюджету на 2017 рік", - зазначив Володимир Гройсман.  

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
24 березня відбудеться засідання Громадської ради при Державній службі України з безпеки на транспорті
24 березня відбудеться круглий стіл «Власний газ для незалежності: як досягнути цілі»
24 березня - круглий стіл на тему «Актуальні питання вугільної галузі України: реформування, фінансування та безпека праці»
24 березня - брифінг заступника голови НАЗК Руслана Радецького “Тиждень до завершення е-декларування”
24 березня відбудеться прес-конференція "Всесвітній день боротьби з туберкульозом: нові ліки та нова надія для пацієнтів зі складними формами туберкульозу"
24 березня - прес-тур до м. Дніпро "Тепло з альтернативних джерел енергії - крок до економічного розвитку регіонів України"
24 березня відбудеться семінар «Плата за приєднання до електромереж: кроки по удосконаленню» за підтримки проекту Twinning