українська російська англійська
Прийом анкет на участь в Invictus Games 2017 продовжено до 18 грудня
02.12.2016 | 18:53
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під головуванням Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося засідання робочої групи з підготовки участі України в Invictus Games 2017 року в Канаді.

За словами Віце-прем`єр-міністра, зараз важливо напрацювати злагоджений механізм участі нашої держави в Іграх незламних із тим, аби пізніше Україна сама могла прийняти змагання. Ідеться про систему відбору учасників команди, тренувальні майданчики, контроль над використанням коштів іноземних донорів, залучення до процесу різних міністерств і відомств та місцевої влади.

«Invictus Games – це не лише можливість гідно представити Україну у світі, передовсім, це дуже потужний інструмент адаптації наших поранених бійців, їхнього повернення до звичного життя через спорт», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Зараз робочою групою опрацьовано 108 анкет кандидатів на участь у збірній команді України до Invictus Games 2017. Найбільше охочих змагатися в атлетиці, плаванні та веслуванні на тренажерах. Окрім цього, кандидати подають заявки на пауерліфтинг, стрільбу з лука та велоспорт на шосе. Найбільше анкет надходить із Києва, Дніпра та Львова.

Прикметно, що участь в Іграх незламних можуть брати не лише нинішні військовослужбовці, котрі отримали поранення внаслідок бойових дій, а й ветерани. Окрім них, кандидатами на участь у збірній команді можуть бути й представники інших силових структур. Термін подання анкет нещодавно продовжено до 18 грудня 2016 року. Це можна зробити на сайті: InvictusGames.in.ua.

Нагадаємо, Invictus Games (Ігри незламних) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час військових дій. Уперше Ігри відбулися в 2014 році у Лондоні під патронатом принца Гаррі Уельського. У вересні наступного року змагання приймає Торонто. Участь у них візьмуть Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Велика Британія, США, Йорданія, Ірак, Румунія та вперше – Україна.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".