українська російська англійська
Прийом анкет на участь в Invictus Games 2017 продовжено до 18 грудня
02.12.2016 | 18:53
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під головуванням Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося засідання робочої групи з підготовки участі України в Invictus Games 2017 року в Канаді.

За словами Віце-прем`єр-міністра, зараз важливо напрацювати злагоджений механізм участі нашої держави в Іграх незламних із тим, аби пізніше Україна сама могла прийняти змагання. Ідеться про систему відбору учасників команди, тренувальні майданчики, контроль над використанням коштів іноземних донорів, залучення до процесу різних міністерств і відомств та місцевої влади.

«Invictus Games – це не лише можливість гідно представити Україну у світі, передовсім, це дуже потужний інструмент адаптації наших поранених бійців, їхнього повернення до звичного життя через спорт», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Зараз робочою групою опрацьовано 108 анкет кандидатів на участь у збірній команді України до Invictus Games 2017. Найбільше охочих змагатися в атлетиці, плаванні та веслуванні на тренажерах. Окрім цього, кандидати подають заявки на пауерліфтинг, стрільбу з лука та велоспорт на шосе. Найбільше анкет надходить із Києва, Дніпра та Львова.

Прикметно, що участь в Іграх незламних можуть брати не лише нинішні військовослужбовці, котрі отримали поранення внаслідок бойових дій, а й ветерани. Окрім них, кандидатами на участь у збірній команді можуть бути й представники інших силових структур. Термін подання анкет нещодавно продовжено до 18 грудня 2016 року. Це можна зробити на сайті: InvictusGames.in.ua.

Нагадаємо, Invictus Games (Ігри незламних) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час військових дій. Уперше Ігри відбулися в 2014 році у Лондоні під патронатом принца Гаррі Уельського. У вересні наступного року змагання приймає Торонто. Участь у них візьмуть Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Велика Британія, США, Йорданія, Ірак, Румунія та вперше – Україна.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії