українська російська англійська
Відбулося оцінювання професійних знань кандидата на посаду Голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
05.09.2016 | 15:44
УРЯДОВИЙ УПОВНОВАЖЕНИЙ З ПИТАНЬ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

5 вересня 2016 р. відбулося оцінювання професійних знань та якостей кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів шляхом проведення тестування, а також засідання конкурсної комісії.

За результатами тестування до наступного етапу конкурсу (співбесіди) допущені такі кандидати:

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

1.

Бірюк Дмитро Миколайович

75

2.

Буряк Ігор Валерійович

62

3.

Бусол Олена Юріївна

69

4.

Гета Олександр Станіславович

82

5.

Дяченко Олексій Миколайович

95

6.

Людкевич Станіслав Генріхович

82

7.

Марюхна Юлія Іванівна

84

9.

Ніжинська Ірина Сергіївна

80

9.

Пікузо Володимир Валентинович

71

10.

Реун Андрій Миколайович

84

11.

Скаліцький Юрій Олегович

85

12.

Соболевський Ігор Валентинович

93

13.

Сологуб Володимир Богданович

75

14.

Солодун Олег Вікторович

75

15.

Усатий  Григорій Олександрович

86

16.

Янчук Антон Володимирович

90

Грабар Микола Федорович – на тестування не з’явився.

Крім того, на засіданні конкурсної комісії затверджено Порядок проведення співбесіди з відібраними кандидатами з питань, пов’язаних із професійними досвідом, знаннями, якостями кандидата та його можливою майбутньою діяльністю на посаді Голови Національного агентства, а саме:

 

Порядок
проведення співбесіди з відібраними кандидатами на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

1.        Співбесіда з відібраними кандидатами з питань, пов’язаних із професійними досвідом, знаннями, якостями кандидата та його можливою майбутньою діяльністю на посаді Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство) є третім, завершальним етапом відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства.

2.        Метою проведення співбесід є обговорення із кандидатом питань, пов’язаних із професійним досвідом, знаннями, якостями кандидата та його можливою майбутньою діяльністю на посаді Голови Національного агентства.

3.        Для співбесіди запрошуються кандидати, які були відібрані Конкурсною комісією за результатами проведення оцінювання професійних знань та якостей шляхом тестування.

4.        Конкурсна комісія проводить співбесіди з кандидатами після отримання результатів спеціальної перевірки, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", і перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади".

5.        Співбесіда з кандидатами проводиться на засіданні Конкурсної комісії.

6.        Конкурсна комісія проводить співбесіди з кожним кандидатом окремо. Кандидати проходять співбесіду за алфавітом. Для проведення співбесіди з одним кандидатом Конкурсна комісія резервує 45 хвилин.

7.        Цей порядок та орієнтовний графік проходження співбесід оприлюднюються для загального доступу на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України не пізніше, ніж за сім днів до дати проходження співбесід.

8.        На початку співбесіди кожен кандидат має можливість зробити презентацію свого професійного досвіду, знань та якостей, а також бачення своєї можливої майбутньої діяльності на посаді Голови Національного агентства. Час такої презентації – до 25 хвилин.

9.        Після можливої презентації кандидата Конкурсна комісія ставить запитання кандидату для з’ясування окремих аспектів його професійного досвіду, знань та якостей, а також його бачення можливої майбутньої діяльності на посаді Голови Національного агентства.

10.     У разі необхідності Конкурсна комісія може прийняти рішення про проведення додаткової співбесіди з одним чи з кількома кандидатами.

11.     Співбесіди проходитимуть у приміщенні Кабінету Міністрів України за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, під’їзд 6. Кандидатам рекомендовано з’явитися за зазначеною адресою не пізніше, ніж за 45 хвилин до початку співбесіди. Кандидат допускається до приміщення, де проходитиме тестування, за наявності паспорта. Реєстрацію кандидатів для проходження тестування здійснює секретар конкурсної комісії.

 

версія для друку
Анонси
6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
31 березня - семінар у м. Харкові щодо заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку відновлюваної енергетики
30 березня - брифінг на тему "Реформа держслужби - зрада чи перемога? Чи є шанси в України"
30 березня - відкриття нового сервісного центру МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької області
30 березня відбудеться офіційна зустріч Міністрів оборони України та Грузії
30 березня прес-конференція на тему "Результати участі України в міжнародній програмі Уряду Японії Ship for World Youth
30 березня стартує міжнародна гуманітарно-просвітницька програма "Голодомор 1932-1933 років: Пам'ять в ім'я майбуття"
29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан візьме участь у позачерговій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту