українська російська англійська
Обрано переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році
11.07.2016 | 19:10
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, обрало переможців у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури та об’єкти громадського призначення.

«Цей традиційний конкурс важливий та потрібний для всієї будівельної галузі. Його метою є показати роботу містобудівників, архітекторів та забудовників, які у сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, що можуть бути прикладом для інших», - зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, відкриваючи 11 липня засідання журі.

За його словами, проведення конкурсу сприяє підвищенню якості проектування будівництва, поширенню досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення.

Відповідно до рішення журі, переможцями конкурсу у номінації «Об’єкти житлового будівництва» стали проекти:

Будівництво багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари (житловий будинок №2 по вул. Київській, 245) – перше місце.

Чотириповерховий багатоквартирний житловий будинок з мансардним поверхом (для розміщення творчих майстерень) з цокольним поверхом (для розміщення нежитлових приміщень) по вул. Гагаріна, 118в у м. Сєвєродонецьк Луганської області – друге місце.

Житлово-адміністративний комплекс з підземним паркінгом по вул. Мельникова, 51 в Шевченківському районі м. Київ – третє місце.

У номінації «Об’єкти виробничого призначення»:

Олійноекстракційний завод по переробці соняшнику, рапсу, сої (IV черга), ІІ пусковий комплекс за адресою: 2-й км автодороги на морський торгівельний порт «Південний» на території Візирської сільради Комінтернівського району Одеської області – перше місце.

Реконструкція елеватора із збільшенням ємності зберігання до 75 600 тонн по вул. Калініна, 18 у смт Капітанівка Новомиргородського р-ну Кіровоградської обл. – друге місце.

Будівництво відділення підготовки та зберігання смоли по вул. Жовтневій, 11б у м. Коростень Житомирської обл. – третє місце.

У номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури»:

Пішохідні переходи закритого типу в різних рівнях із проїзною частиною просп. Газети «Правда» в м. Дніпропетровськ (І черга будівництва) – перше місце.

У номінації «Об’єкти громадського призначення»:

Реконструкція будівлі майстерні центральної садиби, торгівельного центру, будівлі майстерні з добудовою під фізкультурно-оздоровчий комплекс з плавальними басейнами для оздоровчого плавання та ігор (аквапарк) по вул. Кам’янецька, 122 у м. Хмельницький – перше місце.

Будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів на 126 учнів в с. Соколів Теребовлянського району Tернопільської області – друге місце.

Реконструкція поліклініки комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус по вул. Грушевського, 39 в смт Володимирець Рівненської області – третє місце.

«За підсумками засідання рекомендовано вивести в окрему номінацію культові споруди та доручити ДАБІ провести додатково розгляд конкурсних пропозицій окремо по цьому питанню з подальшим винесенням на розгляд журі», - повідомила директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська.

 

Довідково

До складу журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, увійшли: Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі В’ячеслав Негода, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі Олексій Кудрявцев, представники Мінрегіону, Академії будівництва України, ПАТ «Гіпроцивільпромбуд», ради Українського об’єднання проектних організацій будівництва, ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УкрНДПІцивільбуд», Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України, ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"