українська російська англійська
Степан Кубів взяв участь у відкритті Стратегічної дискусії щодо співпраці між Урядом і Парламентом
16.06.2016 | 14:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем'єр-міністр –  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів  звернувся із вітальним словом до присутніх на Стратегічної дискусії щодо співпраці між Урядом і Парламентом та від імені Уряду наголосив на важливості співпраці та діалогу усіх гілок влади.

«Ми повинні посилити співпрацю між законодавчою і виконавчою гілками влади щоб ефективно приймати законопроекти для впровадження реформ», - наголосив Степан Кубів.

Він також зазначив, що новий Уряд відповідально ставиться до роботи у парламентських комітетах. Міністри та заступники міністрів особисто презентують урядові ініціативи у комітетах Верховної Ради для забезпечення своєчасного розгляду та діалогу.

«Верховенство права — це аксіома. Уряду та Парламенту слід відповідально підходити до спільної законопроектної роботи під час проходження урядових законопроектів парламентськими комітетами, посилити координацію, проводити спільну якісну експертизу законопроектів, у т.ч. щодо їхньої відповідності міжнародним зобов’язанням України», - наголосив Степан Кубів.

Він нагадав, що за умови перегляду згаданих вище принципів взаємодії Верховна Рада стане потужною інституцією європейського зразка, а урядово-парламентська співпраця буде взірцем ефективності та результативності.

Степан Кубів від імені Уряду також подякував Місії Європарламенту за їхню роботу над оцінкою потреб реформування роботи Парламенту та за рекомендації щодо співпраці Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
24 лютого відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції
21 лютого відбудеться підписання Меморандуму між Міністерством молоді та спорту, громадською організацією "Родина Героїв Небесної Сотні" та громадською організацією "Відкриті можливості"
17-21 лютого - відзначення Дня Героїв Небесної Сотні
21 лютого відбудеться засідання колегії Міністерства екології та природних ресурсів