українська російська англійська
Степан Кубів взяв участь у відкритті Стратегічної дискусії щодо співпраці між Урядом і Парламентом
16.06.2016 | 14:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем'єр-міністр –  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів  звернувся із вітальним словом до присутніх на Стратегічної дискусії щодо співпраці між Урядом і Парламентом та від імені Уряду наголосив на важливості співпраці та діалогу усіх гілок влади.

«Ми повинні посилити співпрацю між законодавчою і виконавчою гілками влади щоб ефективно приймати законопроекти для впровадження реформ», - наголосив Степан Кубів.

Він також зазначив, що новий Уряд відповідально ставиться до роботи у парламентських комітетах. Міністри та заступники міністрів особисто презентують урядові ініціативи у комітетах Верховної Ради для забезпечення своєчасного розгляду та діалогу.

«Верховенство права — це аксіома. Уряду та Парламенту слід відповідально підходити до спільної законопроектної роботи під час проходження урядових законопроектів парламентськими комітетами, посилити координацію, проводити спільну якісну експертизу законопроектів, у т.ч. щодо їхньої відповідності міжнародним зобов’язанням України», - наголосив Степан Кубів.

Він нагадав, що за умови перегляду згаданих вище принципів взаємодії Верховна Рада стане потужною інституцією європейського зразка, а урядово-парламентська співпраця буде взірцем ефективності та результативності.

Степан Кубів від імені Уряду також подякував Місії Європарламенту за їхню роботу над оцінкою потреб реформування роботи Парламенту та за рекомендації щодо співпраці Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

версія для друку
Анонси
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня МОН проведуть прес-конференцію щодо Умов вступу до ВНЗ на 2018 рік
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій