українська російська англійська
Степан Кубів взяв участь у відкритті Стратегічної дискусії щодо співпраці між Урядом і Парламентом
16.06.2016 | 14:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем'єр-міністр –  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів  звернувся із вітальним словом до присутніх на Стратегічної дискусії щодо співпраці між Урядом і Парламентом та від імені Уряду наголосив на важливості співпраці та діалогу усіх гілок влади.

«Ми повинні посилити співпрацю між законодавчою і виконавчою гілками влади щоб ефективно приймати законопроекти для впровадження реформ», - наголосив Степан Кубів.

Він також зазначив, що новий Уряд відповідально ставиться до роботи у парламентських комітетах. Міністри та заступники міністрів особисто презентують урядові ініціативи у комітетах Верховної Ради для забезпечення своєчасного розгляду та діалогу.

«Верховенство права — це аксіома. Уряду та Парламенту слід відповідально підходити до спільної законопроектної роботи під час проходження урядових законопроектів парламентськими комітетами, посилити координацію, проводити спільну якісну експертизу законопроектів, у т.ч. щодо їхньої відповідності міжнародним зобов’язанням України», - наголосив Степан Кубів.

Він нагадав, що за умови перегляду згаданих вище принципів взаємодії Верховна Рада стане потужною інституцією європейського зразка, а урядово-парламентська співпраця буде взірцем ефективності та результативності.

Степан Кубів від імені Уряду також подякував Місії Європарламенту за їхню роботу над оцінкою потреб реформування роботи Парламенту та за рекомендації щодо співпраці Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"