українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив з представниками МВФ питання подальшої співпраці
10.05.2016 | 20:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок, 10 травня, провів зустріч із головою європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Полом Томсеном. Сторони обговорили питання проведення реформ в Україні та подальшої взаємодії щодо їх проведення.

Прем'єр-міністр подякував представникам Міжнародного валютного фонду за системну і плідну взаємодію з Україною. "У такий достатньо складний час для України дуже важлива підтримка, зокрема і підтримка МВФ. Але ми також розглядаємо нашу взаємодію як можливість проведення структурних реформ, які дадуть можливість забезпечити трансформацію України з пострадянської держави у сучасну європейську країну", - заявив він.

Володимир Гройсман зауважив, що новий Уряд відданий курсу на проведення і пришвидшення реформ у країні, зокрема у сферах роботи митниці, оподаткуванні, забезпеченні прозорості державного управління шляхом публічного призначення керівництва державних підприємств, удосконалення системи державних закупівель та проведення публічної, відкритої приватизації.

"Ми вважаємо проведення реформ нашим внутрішнім домашнім завданням, а МВФ - стратегічним партнером, який допомагає нам проходити цей непростий шлях", - наголосив він.

Володимир Гройсман поінформував, що разом зі Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні, співголовами якої стали радник Президента, колишній Віце-прем’єр-міністр Польщі Лєшек Бальцерович та керівник групи радників Прем’єр-міністра України, колишній Віце-прем'єр та Міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, Уряд працює над розробкою операційного плану діяльності, який буде презентовано найближчим часом.

Своєю чергою голова європейського департаменту МВФ Пол Томсен привітав формування нового Уряду та запевнив у готовності МВФ підтримувати Україну у проведенні необхідних змін.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня відбудеться 37-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"