українська російська англійська
Міністр оборони нагородив у Львові 16 військовослужбовців за особисту мужність та професіоналізм, проявлені під час АТО
14.03.2016 | 16:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 березня, розпочалася робоча поїздка Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака до Львівського гарнізону.

На початку візиту Міністр оборони України відвідав місце постійної дислокації 80 окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

На знак пошани до загиблих воїнів очільник оборонного відомства поклав квіти до пам’ятника воїнів-десантників, які захищали нашу країну на Сході під час проведення Антитерористичної операції.

Під час спілкування з особовим складом генерал армії України Степан Полторак відзначив значний вклад десантників у справу захисту України та нагородив шістнадцять військовослужбовців відомчими відзнаками.

«Сьогодні я дивлюсь у ваші очі, сповнені сили та відваги. Впевнений – завдяки Вам, у нашій країні буде мирне майбутнє. Ви – справжні патріоти, мужні герої, професіонали своєї справи. Напевно немає такого клаптика української землі на сході, де б ви не виконували завдання, захищаючи нашу землю. У вашій бригаді служать люди, які по-справжньому люблять рідну країну, які ніколи не зраджували інтересам  держави. Упевнений, що завдяки вашій відданій мужній службі ми на вірному шляху до перемоги і у нас все буде добре», – звертаючись до військовослужбовців наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Оглянувши матеріально-технічну базу бригади Міністр оборони України залишився задоволеним побаченим та подякував керівництву бригади за зусилля, направлені на збереження та модернізацію озброєння та військової техніки.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"