українська російська англійська
Практику заслуховування звітів аграрних департаментів ОДА розпочато з Чернівецької області, - Мінагрополітики
29.02.2016 | 16:02
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Сьогодні, 29 лютого начальник департаменту агропромислового розвитку Чернівецької ОДА Олександр Варжевський на щотижневій апаратній нараді в Мінагрополітики  відзвітував про підсумки роботи агропромислового комплексу області за 2015 рік. Це відбулось у рамках нової практики щодо заслуховування звітів директорів департаментів агропромислового комплексу ОДА.

«У Чернівецькій області у 2015 році забезпечено належний рівень збирання сільськогосподарських культур, переробки вирощеної продукції, інвестування у сільськогосподарську галузь. У 2015 році всіма категоріями господарств вироблено валової продукції сільського господарства на суму 4,4 млрд. гривень. З неї продукції рослинництва – 2,8 млрд. гривень, а тваринництва – 1,6 млрд. грн. Індекс виробництва продукції тваринництва становить 97,9%, рослинництва - 92,4%», - повідомив Олександр Варжевський.

Він також наголосив, що для покращення розвитку сільського господарства Чернівецької області велике значення має активізація інвестиційних проектів та залучення прямих іноземних інвестицій. «За 2015 рік у сільське господарство та мисливство було інвестовано близько 200 млн. грн. капітальних інвестицій, що більше рівня минулого року на понад 10 млн. дол. США. За рахунок залучення інвестицій у 2015 році введено в експлуатацію зерноелеватор ємністю 40 тис. тонн та 3 фруктосховища, загальною ємністю 3,5 тис. тонн», - зауважив керівник  агропромислового розвитку Чернівецької ОДА.

«Також в усіх категоріях господарств посаджено 519,7 гектарів саду. Закуплено 26 одиниць сільськогосподарської техніки на суму 10 млн. грн. В області ведеться будівництво ще одного зерноелеватора та 3-х фруктосховищ з регульованим газовим середовищем загальною ємністю 6,9 тис. тонн. Також здійснюється реконструкція тваринницького приміщення для вирощування індиків», - повідомив Олександр Варжевський.

Олександр Варжевський під час зустрічі із Першим заступником Міністра Ярославом Краснопольським поінформував його щодо створення та організації в області кооперативів, розвитку садівництва та реалізації цієї продукції на ринки збуту. «В області з метою сприяння розвитку сільськогосподарської кооперації проводиться робота щодо залучення проектів міжнародної технічної допомоги для створення та підтримки кооперативів на території області. У 2015 році створено чотири сільськогосподарських обслуговуючих кооперативи», - зазначив Олександр Варжевський.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"