українська російська англійська
НКРЕКП прийняла рішення,що дасть змогу забезпечити надійне постачання електричної енергії споживачам Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщини
26.02.2016 | 10:44
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Сьогодні, 26 лютого, НКРЕКП прийняла рішення про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» на 2016 рік, що дасть змогу забезпечити надійне постачання електричної енергії споживачам Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області.

З дати припинення постачання електричної енергії на Кримський півострів у 2016 році виникла необхідність у забезпеченні електричною енергією споживачів низки районів Херсонської області на території здійснення ліцензованої діяльності ПАТ «ЕК «Херсонобленерго». Основними споживачами в цих районах є виробники сільськогосподарської продукції на зрошувальних землях, для яких надійне постачання електричної енергії є обов’язковою умовою їх надійної та беззбиткової роботи.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з іншими органами влади та компанією було оперативно опрацьовано:

- оптимальне технічне рішення, яке може бути реалізоване в стислі терміни та в рази дешевше від запропонованих компанією початкових рішень;

- детальний план-графік виконання робіт;

- заходи з оптимізації структури тарифу та інвестиційної програми для недопущення зростання тарифів для споживачів області.

Рішення про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2016 рік було прийнято сьогодні на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання. Вагомий внесок у напрацюванні рішення відіграли ініціативні представники області: фермери Чаплинського району (Руслан Романенко та інші), підприємець Карл Стурен та депутати різних рівнів влади.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"