українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Очікую, коли Парламент і Президент направлять до Уряду пропозиції щодо комісії з призначення керівника ДБР
23.02.2016 | 12:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Очікую, коли Парламент і Президент направить до Уряду пропозиції щодо кадрової комісії по призначенню директора Державного бюро розслідувань. Уряд готовий до формування Державного бюро розслідувань як нового органу, який буде по честі, по справедливості та по закону розслідувати злочини», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на церемонії запуску груп швидкого реагування патрульної поліції в Харкові у вівторок, 23 лютого.

Глава Уряду підкреслив, що для того, аби збудувати нову правоохоронну систему країни, необхідна робота Державного бюро розслідувань. Арсеній Яценюк нагадав, що Уряд України звернувся до Парламенту і Президента подати своїх кандидатів для комісії, яка призначить керівника ДБР. Проте, наголосив він, поки кандидатів для конкурсної комісії не надійшло.

«Це означає, що іде зволікання зі створенням нового, незалежного, не пострадянського, а проєвропейського Державного бюро розслідувань, який є другим елементом в ланцюжку створення нової чесної правоохоронної системи, де мета – упередження злочину і притягнення до кримінальної відповідальності за відповідний скоєний злочин проти прав і свобод людини і громадянина», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Очікую, коли Парламент і Президент направить до Уряду пропозиції щодо кадрової комісії по призначенню директора Державного бюро розслідувань. І Уряд готовий до формування Державного бюро розслідувань як нового органу, який буде по честі, по справедливості та по закону розслідувати всі злочини», - підкреслив він.

Глава Уряду також наголосив на необхідності оновлення судової системи: «Робота поліції повинна мати результати як через неупереджене і об'єктивне розслідування, так і через судові вироки».

«Ми зробили перший крок у формуванні судової системи, яка підлягає оновленню – новими правилами і процедурами та новим суддівським корпусом», - підкреслив він, наголосивши на необхідності ухвалення Парламентом відповідних змін до Конституції, нових законів про статус суддів і судоустрій: «Для того щоб судді захищали чесних поліцейських, чесних громадян і щоб захищали право і законність в нашій країні».

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
24 березня відбудеться засідання Громадської ради при Державній службі України з безпеки на транспорті
24 березня відбудеться круглий стіл «Власний газ для незалежності: як досягнути цілі»
24 березня - круглий стіл на тему «Актуальні питання вугільної галузі України: реформування, фінансування та безпека праці»
24 березня - брифінг заступника голови НАЗК Руслана Радецького “Тиждень до завершення е-декларування”
24 березня відбудеться прес-конференція "Всесвітній день боротьби з туберкульозом: нові ліки та нова надія для пацієнтів зі складними формами туберкульозу"
24 березня відбудеться сніданок-дискусія "Боротьба з домашнім насильством - крок вперед!"
24 березня - прес-тур до м. Дніпро "Тепло з альтернативних джерел енергії - крок до економічного розвитку регіонів України"