українська російська англійська
Завершився тренінг з підготовки фахівців із психологічної реабілітації учасників АТО
12.02.2016 | 17:09
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні у Мінсоцполітики вручено сертифікати 24 практикуючим психологам – учасникам „тренінгу для тренерів” з посттравматичної реабілітації українських військових, що брали або беруть участь у антитерористичній операції на Сході нашої держави.

Захід було організовано Мінсоцполітики спільно з офісом Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Україні на виконання Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України і NSPA про співпрацю у сфері медичної реабілітації.

Протягом чотирьох днів семінару фахівці Українського католицького університету ознайомлювали слухачів з основами психотравматології, засадами надання допомоги при посттравматичному стресовому розладі (ПТСР), плануванням терапії при ПТСР, технікою інтеграції травматичної пам’яті тощо. Участь у заході взяли також фахівці Психологічної антикризової служби, Інституту психології ім. Г. Костюка, Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Державної служби зайнятості й громадських організацій. Тренінг профінансовано за рахунок Трастового фонду НАТО.

„Проведення заходу, важливого для повернення українських військовиків до мирного життя, стало можливим завдяки нашій співпраці з НАТО”, - зазначив на брифінгу за підсумками тренінгу Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко.

За його повідомленням, Мінсоцполітики за підтримки Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Україні ініціює організацію наступних тренінгів із ознайомлення фахівців з сучасними методиками допомоги при посттравматичних стресових розладах як у столиці, так і в кількох регіонах.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"