українська російська англійська
Завершився тренінг з підготовки фахівців із психологічної реабілітації учасників АТО
12.02.2016 | 17:09
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні у Мінсоцполітики вручено сертифікати 24 практикуючим психологам – учасникам „тренінгу для тренерів” з посттравматичної реабілітації українських військових, що брали або беруть участь у антитерористичній операції на Сході нашої держави.

Захід було організовано Мінсоцполітики спільно з офісом Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Україні на виконання Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України і NSPA про співпрацю у сфері медичної реабілітації.

Протягом чотирьох днів семінару фахівці Українського католицького університету ознайомлювали слухачів з основами психотравматології, засадами надання допомоги при посттравматичному стресовому розладі (ПТСР), плануванням терапії при ПТСР, технікою інтеграції травматичної пам’яті тощо. Участь у заході взяли також фахівці Психологічної антикризової служби, Інституту психології ім. Г. Костюка, Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Державної служби зайнятості й громадських організацій. Тренінг профінансовано за рахунок Трастового фонду НАТО.

„Проведення заходу, важливого для повернення українських військовиків до мирного життя, стало можливим завдяки нашій співпраці з НАТО”, - зазначив на брифінгу за підсумками тренінгу Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко.

За його повідомленням, Мінсоцполітики за підтримки Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Україні ініціює організацію наступних тренінгів із ознайомлення фахівців з сучасними методиками допомоги при посттравматичних стресових розладах як у столиці, так і в кількох регіонах.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах