українська російська англійська
Павло Розенко розповів про основні напрямки діяльності Мінсоцполітики у 2016 році
12.02.2016 | 12:14
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Пріоритетними напрямками діяльності Міністерства соціальної політики України у 2016 році є продовження пенсійної реформи, реформування системи житлових субсидій і трудового законодавства. Про це повідомив Міністр соцполітики Павло Розенко.

„Ми будемо закликати Парламент голосувати за введення другого рівня накопичувальної пенсійної системи, - сказав Павло Розенко. – Продовжуватимемо реформувати і трансформувати систему субсидій. Перший крок ми зробили рік тому, і крок успішний, який оцінили, я сподіваюся, люди. Адже на сьогодні 5,5 млн. українських родин уже отримують субсидії і жодним чином не відчули на собі підняття у два-чотири рази цін на електроенергію, тепло, газ тощо”.

„Безумовно, серед пріоритетів – ухвалення (Верховною Радою України) нового Трудового кодексу, - продовжив Міністр. – Це нова Конституція на ринку праці й трудових відносин”.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"