українська російська англійська
Парламентський Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики України заслухав затверджений план діяльності МІП на 2016 рік
03.02.2016 | 17:32
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 2 лютого 2016 року, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики заслухав звіт Міністерства інформаційної політики України за 2015 рік, а також затверджений план діяльності МІП на 2016 рік, які презентував Міністр інформаційної політики України Юрій Стець. Члени Комітету підтримали пункти, які стосуються спільної роботи МІП і профільного Комітету в частині законодавчої діяльності.

Вікторія Сюмар – голова Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики – під час свого виступу підкреслила: «Всі ініціативи, які розроблялися Комітетом спільно з Міністерством, що стосувалися виконання Коаліційної угоди депутатських фракцій "Європейська Україна" та Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку “Україна-2020” у 2015 році, знайшли підтримку в залі Парламенту, стали Законами. Це говорить про якість співпраці між Міністерством та Комітетом».

Своєю чергою Юрій Стець зазначив: «Ключовим завданням на 2016 рік, я та очолюване мною Міністерство, бачимо у закінченні реформи системи іномовлення України та реалізації реформи урядових комунікацій. Очевидно, що без змін до законів, як наслідок якісної співпраці між нами та профільним Комітетом, це зробити буде неможливо. Щодо співпраці між Парламентом та Урядом, то наш приклад якісної роботи, між Міністерством інформаційної політики України та Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики, напевно, є найкращим. Такими результатами співпраці між комітетами та міністерствами, в нинішньому Уряді та Парламенті VIII скликання, ніхто похвалитися не може. Я дуже ціную цю співпрацю».

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України відбувся 1 жовтня 2015 року. Дана платформа сформована на базі державних телерадіокомпаній «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення"», «Банківське телебачення» (БТБ) та інформаційного агентства «Укрінформ». Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України»,  який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року.

20 січня 2016 року під час засідання Кабінету Міністрів України Міністерство інформаційної політики України презентувало Концепцію реформи урядових комунікацій, яку Уряд підтримав. Концепція була розроблена за ініціативи МІП, за участі Секретаріату Кабінету Міністрів України, групи незалежних експертів та за підтримки Уряду Великобританії.

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"