українська російська англійська
Арсеній Яценюк прийняв делегацію Парламенту Німеччини
02.02.2016 | 14:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У вівторок, 2 лютого, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв делегацію Парламенту Німеччини на чолі з Головою Комітету у справах Європейського Союзу Гюнтером Кріхбаумом.

Арсеній Яценюк висловив вдячність за підтримку України з боку Уряду Німеччини на чолі з Ангелою Меркель та Парламенту цієї держави у протидії російській агресії та забезпеченні мирного врегулювання становища на Сході України, а також у процесі внутрішніх демократичних перетворень та економічних реформ.

«Ми вдячні за вагомі зусилля канцлера Ангели Меркель для підтримки України, відновлення миру та втілення економічних змін. Дуже важливо, щоб ми зберігали непорушну єдність проти загроз гібридної війни, яку сьогодні здійснює Кремль не лише проти України, а й проти Європейського Союзу», - підкреслив Глава Уряду України.

«Маємо бути свідомі, що зараз не можна допустити політичної дестабілізації та роз’єднаності ані в нашій країні, ані серед членів європейської спільноти», - наголосив Арсеній Яценюк.

Представники німецького Парламенту високо оцінили дії українського Уряду у винятково складних зовнішніх обставинах. Гюнтер Кріхбаум запевнив у незмінній підтримці цілей відновлення миру й територіальної цілісності та суверенітету як в окремих районах Донецької й Луганської областей, що знаходяться під окупацією, так і в Криму.

У ході бесіди йшлося про актуальні питання українсько-німецького співробітництва та європейської інтеграції України. Глава українського Уряду закликав німецьких парламентаріїв і надалі сприяти європейській трансформації України й особливо – у впровадженні безвізового режиму для українських громадян.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
27 лютого Міністр юстиції Павло Петренко та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр привітають слухачів курсів з питань виконання судових рішень
25-26 лютого відбудеться Міжнародний форум "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу"
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
24 лютого Георгій Тука у прямому ефірі на 112 каналі