українська російська англійська
Арсеній Яценюк прийняв делегацію Парламенту Німеччини
02.02.2016 | 14:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У вівторок, 2 лютого, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв делегацію Парламенту Німеччини на чолі з Головою Комітету у справах Європейського Союзу Гюнтером Кріхбаумом.

Арсеній Яценюк висловив вдячність за підтримку України з боку Уряду Німеччини на чолі з Ангелою Меркель та Парламенту цієї держави у протидії російській агресії та забезпеченні мирного врегулювання становища на Сході України, а також у процесі внутрішніх демократичних перетворень та економічних реформ.

«Ми вдячні за вагомі зусилля канцлера Ангели Меркель для підтримки України, відновлення миру та втілення економічних змін. Дуже важливо, щоб ми зберігали непорушну єдність проти загроз гібридної війни, яку сьогодні здійснює Кремль не лише проти України, а й проти Європейського Союзу», - підкреслив Глава Уряду України.

«Маємо бути свідомі, що зараз не можна допустити політичної дестабілізації та роз’єднаності ані в нашій країні, ані серед членів європейської спільноти», - наголосив Арсеній Яценюк.

Представники німецького Парламенту високо оцінили дії українського Уряду у винятково складних зовнішніх обставинах. Гюнтер Кріхбаум запевнив у незмінній підтримці цілей відновлення миру й територіальної цілісності та суверенітету як в окремих районах Донецької й Луганської областей, що знаходяться під окупацією, так і в Криму.

У ході бесіди йшлося про актуальні питання українсько-німецького співробітництва та європейської інтеграції України. Глава українського Уряду закликав німецьких парламентаріїв і надалі сприяти європейській трансформації України й особливо – у впровадженні безвізового режиму для українських громадян.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України