українська російська англійська
Арсеній Яценюк прийняв делегацію Парламенту Німеччини
02.02.2016 | 14:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У вівторок, 2 лютого, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв делегацію Парламенту Німеччини на чолі з Головою Комітету у справах Європейського Союзу Гюнтером Кріхбаумом.

Арсеній Яценюк висловив вдячність за підтримку України з боку Уряду Німеччини на чолі з Ангелою Меркель та Парламенту цієї держави у протидії російській агресії та забезпеченні мирного врегулювання становища на Сході України, а також у процесі внутрішніх демократичних перетворень та економічних реформ.

«Ми вдячні за вагомі зусилля канцлера Ангели Меркель для підтримки України, відновлення миру та втілення економічних змін. Дуже важливо, щоб ми зберігали непорушну єдність проти загроз гібридної війни, яку сьогодні здійснює Кремль не лише проти України, а й проти Європейського Союзу», - підкреслив Глава Уряду України.

«Маємо бути свідомі, що зараз не можна допустити політичної дестабілізації та роз’єднаності ані в нашій країні, ані серед членів європейської спільноти», - наголосив Арсеній Яценюк.

Представники німецького Парламенту високо оцінили дії українського Уряду у винятково складних зовнішніх обставинах. Гюнтер Кріхбаум запевнив у незмінній підтримці цілей відновлення миру й територіальної цілісності та суверенітету як в окремих районах Донецької й Луганської областей, що знаходяться під окупацією, так і в Криму.

У ході бесіди йшлося про актуальні питання українсько-німецького співробітництва та європейської інтеграції України. Глава українського Уряду закликав німецьких парламентаріїв і надалі сприяти європейській трансформації України й особливо – у впровадженні безвізового режиму для українських громадян.

 

версія для друку
Анонси
15 грудня в АМКУ обговорять питання розвитку конкуренції на ринках електричної енергії
11 грудня відбудеться благодійний захід "Рука допомоги" з метою підтримки дітей з родин політв'язнів у Криму
8 грудня Міністерство оборони України розпочинає курси підвищення медійної компетенції для українських журналістів з питань висвітлення проблематики АТО
6 грудня – підписання Меморандуму щодо підготовки та запуску будівництва нового київського СІЗО та львівського СІЗО і лікарні
6 грудня відбудеться прес-конференція «ДФС: результати роботи у 2016 році»
5 грудня - заступники Міністра юстиції Ганна Онищенко та Гія Гецадзе відкриють Всеукраїнський тиждень права
2–4 грудня у Києві проходить Всеукраїнський молодіжний аерокосмічний форум «Україна космічна»
2 грудня Лілія Гриневич візме участь у презентації книги Кена Робінсона та Лу Ароніки "Школа майбутнього"