українська російська англійська
Майже 90 відсотків завдань Програми діяльності Кабінету Міністрів уже виконано або знаходиться на стадії виконання
11.01.2016 | 17:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд у щоденній своїй діяльності продовжує виконувати Програму діяльності Кабінету Міністрів і інформувати громадян про стан її виконання. Електронний звіт Програми та останні зміни в он-лайн режимі відображені на сайті program.kmu.gov.ua. Зазначимо, що лідерами з виконання Програми діяльності Уряду є Міністерство молоді та спорту (93,9%), Міністерство оборони (88,9%) та Міністерство аграрної політики та продовольства (87,8%). Загалом у середньому 89,3% завдань уже виконано або знаходиться на стадії виконання.

Так, зокрема, за останній період Кабінет Міністрів України підтримав доопрацьовану редакцію проекту Закону України «Про освіту» за № 3491 та подав її на розгляд до Верховної Ради. Затверджено також перелік кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядок їх присвоєння.

Крім того, на завершальному етапі знаходиться Положення про індивідуальне навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

У рамках підтримки обдарованої молоді врегульовані питання щодо призначення іменних стипендій для переможців конкурсів на здобуття щорічних премій Верховної Ради та Президента.

Дбаючи про здоров’я українських громадян, про їх здатність до захисту суверенітету і територіальної цілісності, високопродуктивної праці, а також сприяючи вихованню патріотизму, Уряд України своєю постановою затвердив порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України. Також Урядом схвалено проект Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

У 2015 році 80 міжнародних та європейських стандартів, інших актів технічного регулювання були включені до Програми робіт з національної стандартизації. Щодо 2016 року, то наразі розглядається орієнтовний перелік європейських та міжнародних стандартів у сфері електронного цифрового підпису для включення його до проекту Програми робіт з національної стандартизації на поточний рік.

Запроваджено електронний сервіс з надання фізичним та юридичним особам інформації з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі в режимі реального часу.

Триває реформа органів внутрішніх справ. Станом на 29 грудня 2015 року в підрозділах патрульної служби працює більше 5,2 тис. патрульних поліцейських.

Уряд постійно проводить кропітку та наполегливу роботу і щодо забезпечення представництва інтересів держави в Європейському суді з прав людини. Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України подав скарги до цієї інстанції у зв’язку з порушенням прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, у Криму та на Сході України. На сьогодні у провадженні ЄСПЛ перебувають три міждержавні справи «Україна проти Росії».

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
27 лютого Міністр юстиції Павло Петренко та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр привітають слухачів курсів з питань виконання судових рішень
25-26 лютого відбудеться Міжнародний форум "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу"
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
24 лютого Георгій Тука у прямому ефірі на 112 каналі