українська російська англійська
Арсеній Яценюк: ГПУ має завершити розслідування щодо контракту на постачання електроенергії до Криму і притягне винних до відповідальності
23.11.2015 | 15:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк особисто скерував матеріали службового розслідування щодо підпиcання сумнозвісного контракту на постачання електроенергії до Криму: «Сподіваюся, що Генеральна прокуратура завершить розслідування і притягне осіб, винних у підписанні даного контракту, до відповідальності», - наголосив Глава Уряду у понеділок, 23 листопада, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів.

Арсеній Яценюк нагадав, що ним як Прем'єр-міністром було призначено службове розслідування «про підписання сумнозвісного контракту на постачання електричної енергії до Автономної Республіки Крим».

«За результатами цього службового розслідування було з'ясовано, що контракт, який підписувався, містив норму про постачання електричної енергії не в Автономну Республіку Крим, Україна, а в якийсь незрозумілий Кримський федеральний округ», - наголосив Глава Уряду.

Він повідомив, що відповідні матеріали знаходяться в Генеральній прокуратурі України: «Мною особисто було скеровано відповідні матеріали до правоохоронних органів. Сподіваюся, що Генеральна прокуратура завершить розслідування і притягне осіб, винних у підписанні даного контракту, до відповідальності».

Арсеній Яценюк також доручив невідкладно почати ремонтні роботи з метою відновлення енергопостачання в Херсонській області «по тих лініях, де ми можемо провести ремонт».

Глава Уряду підкреслив, що, за інформацією фахівців, необхідно мінімум 72 години «на те, щоби лінії, до яких є доступ і де Служба безпеки України і Національна поліція гарантують безпеку для ремонтників, були відновлені».

 

 

версія для друку
Анонси
15 грудня в АМКУ обговорять питання розвитку конкуренції на ринках електричної енергії
11 грудня відбудеться благодійний захід "Рука допомоги" з метою підтримки дітей з родин політв'язнів у Криму
8 грудня Міністерство оборони України розпочинає курси підвищення медійної компетенції для українських журналістів з питань висвітлення проблематики АТО
6 грудня – підписання Меморандуму щодо підготовки та запуску будівництва нового київського СІЗО та львівського СІЗО і лікарні
6 грудня відбудеться прес-конференція «ДФС: результати роботи у 2016 році»
5 грудня - заступники Міністра юстиції Ганна Онищенко та Гія Гецадзе відкриють Всеукраїнський тиждень права
2–4 грудня у Києві проходить Всеукраїнський молодіжний аерокосмічний форум «Україна космічна»
2 грудня Лілія Гриневич візме участь у презентації книги Кена Робінсона та Лу Ароніки "Школа майбутнього"