українська російська англійська
Уряд Німеччини передав 46 тонн продуктів харчування та 9000 одиниць постільних товарів і обігрівачів для внутрішньо переміщених осіб
17.11.2015 | 14:16
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17 листопада у Запоріжжі відбулася офіційна передача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, наданої Урядом Німеччини за сприяння Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Участь у заході взяли Статс-секретар Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Ганс-Йоахім Фухтель, директор Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України Руслан Білошицький, голова Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Самардак, представники GIZ, Товариства Червоного Хреста.

До складу гуманітарного вантажу входять 46 тонн продуктів харчування та 9 тисяч одиниць обігрівачів і постільних товарів, що передані представникам Товариства Червоного Хреста для подальшого розповсюдження серед внутрішньо переміщених осіб. Крім того, до Головного управління ДСНС України у Запорізькій області передано 50 комплектів бойового пожежного одягу.

“У жовтні минулого року ми отримали перший гуманітарний вантаж для внутрішньо переміщених осіб від Уряду Німеччини. Відтоді  німецькі партнери постійно надають гуманітарну допомогу як для внутрішньо переміщених осіб, жителів Донецької та Луганської областей, так і для рятувальників ДСНС. Ця допомога є надзвичайно важливою, і ми вдячні Уряду Німеччини за підтримку України у нелегкий для нашої держави час”, - сказав директор департаменту ресурсного забезпечення ДСНС Руслан Білошицький.

У свою чергу Статс-секретар Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Ганс-Йоахім Фухтель зазначив, що Уряд Німеччини й надалі продовжуватиме співпрацю з Україною у напрямку надання допомоги як внутрішньо переміщеним особам, так і  рятувальникам.

“Друзі пізнаються у біді. І саме тому я сьогодні тут, аби допомогти українцям. Я радий дружній співпраці з ДСНС, Товариством Червоного Хреста. Уряд Німеччини й надалі підтримуватиме Україну і робитиме все можливе задля стабілізації ситуації у вашій державі”, - сказав пан Фухтель.

Довідково

Надання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб здійснюється в рамках Проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями». Проект розрахований на три роки (до 2018 року) і спрямований на надання німецькою стороною технічної та консультаційної підтримки для ДСНС, а також товарів першої необхідності для мешканців сходу України, внутрішньо переміщених осіб і рятувальників ДСНС України.

Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH - федеральна компанія, яка підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у галузі міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. В рамках німецько-української співпраці в Україні реалізуються проекти у сферах сталого економічного розвитку, енергетики, демократії, громадянського суспільства та державного управління, децентралізації, охорони здоров’я, зокрема, з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, та реагування на кризові явища.

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
27 лютого Міністр юстиції Павло Петренко та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр привітають слухачів курсів з питань виконання судових рішень
25-26 лютого відбудеться Міжнародний форум "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу"
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
24 лютого Георгій Тука у прямому ефірі на 112 каналі