українська російська англійська
Голова Казначейства Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою в Одеській області
01.10.2015 | 18:40
Прес-служба Державної казначейської служби

З 1 по 3 жовтня 2015 року Голова Казначейства перебуває з робочою поїздкою в Одеській області.

Свій візит Тетяна Слюз розпочала з проведення розширених нарад в Саратському, Татарбунарському, Кілійському та Ізмаїльському районах за участю голів райдержадміністрацій, районних рад, сільських і селищних  голів, начальників фінансових управлінь, розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, начальників управлінь Державної казначейської служби України.

На зазначених нарадах обговорювалися зміни до Бюджетного кодексу України, актуальні питання децентралізації влади, переваги казначейського обслуговування та можливість виникнення певних ризиків при переході установ місцевих бюджетів на обслуговування до установ банків державного сектору та інші.

Під час своїх виступів Голова Казначейства акцентувала увагу на забезпеченні виконання вимог Закону України від 11.02.2015 № 183-VIII “Про відкритість використання публічних коштів”, окремо зупинилась на перевагах застосування усіма учасниками бюджетного процесу системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням електронно-цифрового підпису через програмно-технічний комплекс “Клієнт Казначейства-Казначейство”.

У ході візиту Тетяна Слюз планує також відвідати Ренійський, Болградський, Тарутинський, Арцизький,  Біляївський, Комінтернівський райони Одеської області, міста Южне та Теплодар. 

Упродовж робочої поїздки Тетяни Слюз учасники нарад матимуть нагоду отримати вичерпні відповіді безпосередньо від Голови Казначейства та налагодити результативний діалог, важливий для територіальних громад та місцевих державних установ.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"