українська російська англійська
Землевпорядники Житомирщини визначили більше 2 300 га земель для передачі у власність учасникам АТО
25.09.2015 | 13:53
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

Фахівці головного управління Держгеокадастру у Житомирській області зарезервували для учасників АТО 205 земельних масивів державної та комунальної власності. Загальна площа земель складає 2364 гектари. Земельні ділянки розташовані на території всіх районів області та можуть бути надані військовослужбовцям у власність.

Наділи на зарезервованих землях призначені для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення особистого селянського господарства та садівництва.

«Всі визначені земельні масиви придатні для передачі учасникам АТО в межах норм безоплатної приватизації. На даний час землевпорядники області готують графічні матеріали та інформацію про земельні ділянки. Всі матеріали будуть розміщені на офіційному веб-сайті землевпорядної служби», - зазначив Максим Глушаниця, начальник головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками до землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування Житомирщини із заявами про отримання землі звернулися 4 233 військових. Близько 52% від усіх клопотань (2 214) учасники АТО подали у м. Житомир та Житомирському районі.

У головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області військовослужбовцям надали 1163 дозволи на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки загальною площею 797,8 гектарів. Інші заяви знаходяться на стадії розгляду.

 

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"